Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vegyek overált őszre 3jos...

Hol vegyek overált őszre 3jos babára?

Figyelt kérdés
H&m-esek jók? Milyet érdemes választani?
2016. okt. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most vettem, nagyon sok helyen néztem, de nagyon drágák, és nem is olyan szépek.

Végül turiba vettem, az ára sem volt olyan sok, a márkája is jó, és nagyon aranyos is.

2016. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nünü87 ***** válasza:
Én a bababörzén vettem kettőt is. Olyan szép és jó állapotban van mintha új lenne és kb egy árán vettem kettőt. Plusz sokkal nagyobb ott a választék mint a bababoltban és minőségi is. Amit én vettem mind a kettő a H&M-ből van csak fele annyiért.
2016. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vatera.
2016. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is borzen vettem.egy vekonyabbat,es egy jo vastagot.800ft ert darabjat.
2016. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bababörzén vagy Jófogás/Vatera, így simán 2db is kijön egy árából, lehet vastagabbat és egy vékonyabbat.
2016. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én H&M-ben vettem tavaly ősszel, akkor született a babánk. Annyira bejött, hogy tavaszra vettem egy ugyanolyat nagyobb méretben is. Ilyen volt: [link]
2016. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Turi a legjobb lelőhely overállra és kabátra, meg persze jófogás.
2016. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lidlben most nagyon aranyosakat lehet kapni,nem is tul drágán .
2016. okt. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!