Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kicsit pocakosabb kislánynak...

Kicsit pocakosabb kislánynak hol vesztek nadrágot?

Figyelt kérdés
5 éves a kislányom, nem kövér de van pocija. Azok a nadrágok, amik elvileg az ő mérete lennének szűkek derékban. Főleg amióta ez a skinny nadrág a divat (akkor se vennék neki, ha vékony lenne, szerintem baromi kényelmetlen lehet). Most kellene neki pár bélelt nadrág, néztem pl. a Tescoban, ott egy darabot sem láttam . Bezzeg fiúknak van gumis derekú bélelt nadrág többfajta is ebben a méretben (116-122). H&M-ben vettem korábban , de ha nincs akció akkor azért nem valami olcsó...van esetleg valami ötletetek, hol tudnék venni neki bővebb szabású, gumis derekú farmer vagy más anyagból bélelt nadrágot?
2016. okt. 16. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk nekem fiam van, de én azt látom mindenhol csak dagi hyerekekre van gatya. Sehol nem kapok olyat ami nem esik le róla.
2016. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Keres állithato dereku nadrágot,
2016. okt. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Lányokra alig lehet normális ruhát kapni. Míg fiúkra tele vannak a boltok téli cuccokal, addig a lányos holmik 3/4-e még mindig flitteres topánka, havillantós rövidujjú póló, tüllös szoknya és pamut leggings.?!

Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de később se lesz jobb. Az enyém 9 éves lesz, 134-es, és afölötti ruhák alig vannak LÁNYBAN. Ami van, az is ronda és drága. Nézd meg az aldi téli bakancsait. 3-ból 2 fiús, 1 lányos. Mindenhol ez az aràny. Azt hiszik a lányok rózsaszín vattafelhőn lépkednek télen??


Amúgy: nem szeretek a kínaiban vásárolni, mert ócska és sokszor drágább mostanra, mint a c&a és h&m, de ott szoktam venni a bélelt nadrágot, mert gumis derekú. Szárát max visszahajtom.


Első válaszolónak:

Lányokra csak szopott, extra szűk ruhákat gyártanak. Csípő nadrág, olyan rövid felső, amiből kint a derék.p

2016. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is az a tapasztalatom, mint az elsőnek. Minden ruha dereka hatalmas. Az én gyerekem picit vékonyabb, mint az átlag, rá szinte lehetetlen nadrágot venni.
2016. okt. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nemigen találok a 3 évesemre nacit, de felsőt is alig. 105 cm 19 kg. Vastagabb leggingseket szoktam venni ilyen időbe. Farmer még nem is volt rajta. Valahol mindig szorítja. Mindig 1 vagy 2 számmal nagyobb ruhákkat kell vegyek, azok jók neki. Felgajtom a szárát.
2016. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Megértelek kérdező.. évek óta evvel küzdünk a lányommal. Régebben kaptam rá állítható derekú vagy gumis farmernadrágot, de már évek óta nem találok az ő méretében, most 10 éves. Úgy oldottuk meg, hogy leggings.. nyáron rövid, ősszel-tavasszal hosszú, télen a bélelt változat. Az enyém szereti, kényelmes így neki.
2016. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a pepcót! Ott néztem most, volt farmer hatású bélelt nadrág és vissza kell vinnem, mert kétszer beleférne a csaj. Gumis.

A leggingsei is jó nagyok. Amikor pocakosabb, combosabb volt, csak onnan vettem, de most rengeteget nyúlt.

2016. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
A pepcoban sem lehet kapni semmi normálisat 128-tól fölfelé lányoknak. Vékony leggings és pár ronda pulcsi a felhozatal.
2016. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy afölött nem, de még alatta van 128-nak a kérdező gyereke.
2016. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
1es vagyok. Hát én pont azt látom, hogy a fiúknak alig van cucc. A belül gumival állíthatóakon annyit kell behúznom, hogy idétlemül összegyűrödik az egész.
2016. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!