Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az újszülöttnek hogyan vasalju...

Az újszülöttnek hogyan vasaljuk a ruháját? Használjuk a gőzölős funkciót vagy elég simán kivasalni a ruhácskákat?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek a fehér Lenor öblítőt használhatom?
2016. okt. 18. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig mindent gőzzel vasalok, szebb az eredmény és gyorsabban halad a dolog. Nyugodtan használhatod a Lenort, a fehérek általában sensitivek, gondolom ez is az.
2016. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges vasalni.
2016. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Jo a Lenor.


En siman vasaltam.

2016. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
2-es, ezért kár volt írnod. Van, aki nem szereti gyűrötten öltöztetni a családját. Nem, nem ugyanolyan a vasalt ruha, mint a szépen teregetett. A vasalás fertőtlenít, puhít, hab a tortán, hogy még esztétikusabbá is tesz, nem tudom manapság miért feledkeznek meg ezekről.
2016. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy akarod úgy vasald vagy ne vasald! Miért vasalnád másként, mint ahogy szoktál?


Nem tudom, milyen a fehér Lenor, de illatanyag-/parfümmenteset ajánlott, hogy még véletlenül se irritálja. Nekem felnőttként is érzékeny a bőröm, így a saját ruháinkat is ilyennel mosom.


Egyébként az első hetekben szorgalmasan vasaltam, de visszatekintve jó nagy marha voltam, inkább aludtam volna.

2016. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak azért szokták kivasalni a kisruhákat,hogy szépek legyenek,hanem mert a gőz fertőtlenít,úgyhogy szerintem gőzzel vasald ☺
2016. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Én gőzöltem, mert mindent gőzölök, sokkal szebb lesz úgy. Fehér Lenort használok, a kamillásat, azóta használom, mióta gyerekem van, mert úgy megtetszett az illata, hogy más már szóba se jöhet.
2016. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
És mégis mi fertőző van egy csecsemő ruháján? Semmi. Amint beraktad a szekrénybe már rajta is van ugyan annyi baci mint előtte. A babaruhán kb 5 mpig látszik, hohy vasalva volt azt is minek? Számomra nevetségesek a vasalt t shirtben rohangáló emberek.
2016. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mondjuk szabad levegőn,udvaron szárítod több baci lesz rajta,mintha 4 napig a szekrényben tartod...
2016. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Én vasalom. Hülyeség hogy 2 percig látszik!!!! Tanácsadáson laátszik hogy ki az aki vasal meg ki az aki nem! De nem csak azért vasalok! Én sem veszek fel még itthonra sem gyürött ruhákat! Gőzzel vasalok! Nagyon gyorsan végzek!

A gyürött textil pellenka Számomra nagyon csunya látvány.

2016. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!