Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyíregyházi és környéki...

Nyíregyházi és környéki anyukák! Melyik bababoltotban szerettek vásárolni? Árban van jo?

Figyelt kérdés
Baba , ruhák, kiegészítő
2016. nov. 3. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a c&a-ba és a tescoba szoktam babaruhát venni, főleg amikor leárazások vannak akkor nagyon jó árban vannak a rucik.A Napsugár bababolt a bocskai utcán szerintem jó nagyon.A zsebibaba iszonyatosan drága, a brendonnal együtt, a babashopban (kosbor u.) minket átvertek ezért nem ajánlom.Sok mindent (bababútor) a internetes áruházakból és a jófogásról szoktunk rendelni.
2016. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a zsebibabát szeretem de ruhákat nem sokat vettem még ott, csak sok más dolgot pl hálózsákért csak oda járok. Ruhát h&m-ben leginkább, meg a tesco-ban.
2016. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*a hálózsák pl a tescoban drágább szerintem. :) a ruhák tényleg drágák a zsebibabában, azt aláírom.

A brendon nem átlagos keresetű embereknek való.


Még a búza téren van egy gomba, oda is be szoktam nézni, olcsó de a választék nem túl híres.

2016. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Anno 5 éve a zsebiba nagyon jo volt. Sok mindent ott vettünk. Én is hallottam, hogy nagyon drága lett.

A kozsboron az új boltot pedig dicsérték árban.

2016. nov. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!