Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A H&M-es kislány leggingsek...

A H&M-es kislány leggingsek mennyire szűkek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Keresztlányomnak szeretnék venni (ő kimondottan vékony kislány) névnapjára a sok játék helyett. Mindene most a Jégvarázs és ezeket a leggeket néztem:

[link]

[link]


2016. nov. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom kb. ez az alkat, mint a lányka a képen, és nem feszül rajta túlságosan, de nem is lötyög. Egy vékony lányon kicsit lazább lenne talán, de van olyan tartása a nadrágnak, hogy ne legyen gázos.

Legfeljebb odaadod anyukának a blokkot, és ha esetleg nem jó a méret, akkor ki tudják cserélni, vagy kicseréled te, és viszed a kislányt próbálni.

2016. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leesni rola ,ha jo méretet veszel vékony 6 éves lányomrol sem esik le legings.max anyuka kicseréli blokal együtt ha nem jó a méret.
2016. nov. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátran vedd meg a magasságához passzoló méretet. Ezek jó fajta nadrágok, nem kimondottan szűkek, szerintem jó lesz. Én évek óta ott veszek a kislányomnak nadrágot, már mindenféle van neki és amelyik a magasságának megfelel, az mind szélességre is jó. Ezek a leggingek is jó fajták.
2016. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!