Ali / ebay / wish babaruhák?

Figyelt kérdés
Ezekről az oldalakról szeretnék rendelni rucihat,mert annyira édesek, és biztos,hogy nem jön velem szembe az utcán mint pl egy H&M-s. Olyan kérdésem lenne,hogy valaki (anyuka/apuka) rendelt már innen a csemetéjének ruhát? Jó minőségű volt? Hibátlanul érkezett meg?

2016. nov. 17. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

wishről rendeltem sokmindent, a babaruha jó minőségű volt, pl. törülköző nem. de azt ugye tudod, hogy z nem gy hly, hanem sok cég van fent wishen? nem biztos, hogy te is attól fogsz rendelni akitől én...

pl. volt egy olyan gyerekruha ami vagy 5 számmal kisebb volt, de olyan is ami nagyobb volt :)

2016. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, nincs olyan hogy alis, ebay-es... babaruha, hisz az nem egy márka, nem egy bolt, hanem egy online piactér.


Olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a vaterás babaruhák milyen minőségűek?

Érted már?


Szoktam egyébként rendelgetni, de fentartásokkal és kis értékben. Volt remek és első mosásra szétfoszló vételem is.

2016. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy ennek kevés esélye,hogy ugyan onnan rendelek mint ti, de általánosságban kérdeztem,illetve tapasztalatokra voltam kíváncsi. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 17. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek gyerekruhát rendelni ilyen helyről? Nem olcsobb nem szebb ,és ha méretezést nézük az bizonytalan ,én is néztem gyerekruhákat de ha europai részen kerestem drága ,ha kimondotan kinábol akkor sem volt olcso és méretek bizonytalan hogy jó lesz e.és 1 honapot várjak rá adig ki is nőheti ,lányom ruhái ritkán jönek szembe velem pedig nem kinábol hozatom .
2016. nov. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!