Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok a babának ruhákat?

Hol vásároltok a babának ruhákat?

Figyelt kérdés

Azt ne írjátok, hogy eBay, turkáló, Jófogás.

Inkább az üzletekre lennék kíváncsi. :)

Februárban születik meg a kislányunk és szeretnék még pár helyről babaruhákat beszerezni.

Amiket szeretek:

Mamas&Papas

Zara

H&M

GAP

Carter's

Gymboree


2016. nov. 24. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én pont onnan, amiket felsoroltál, ill fészes csoportok, gyönyörűeket lehet ám kifogni :)


amúgy üzlet, amit nem írtál, és én szeretem, a pepco, illetve a lidl kisruhái is nagyon jók

2016. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is ezekben az uzletekeben vasarolok: H&M, Zara, GAP, United Colours of Benetton
2016. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit meg tudok ajanlani az az F&F a tescoban gyönyörü ruhak vannak es jo minösegü
2016. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! Igen, igaza van a 3-asnak, a Tescoban is lehet talalni jo aron jo minosegu ruhakat :)
2016. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon tetszik de nem engedhetem meg magamnak , a felsorolás alapján te talán igen: Jojo maman bebe. Illetve most rendeltem a Pumpkin patch-től, szuper leárazásba futottam bele. Carterstől hogy rendeltél? Elég sok a vám...imádom, de nem nagyon éri meg szerintem. Next-et nem írtad, nem szereted? Onnét is van pár ruhánk.
2016. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pepco,lidl,tesco,hm c&a ,asti.
2016. nov. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett mindent az H&M-nől vettünk,aztán Oshkosh/nagy kedvenc/, Mini Boden/hihetetlenül puha nadráhjaik vannak/,Next,Rebel,Gap nem igazán ,nem reklámozzuk a gyereken a márkákat,Ralph Lauren .
2016. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Scamp.
2016. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
coop a jó szomszéd
2016. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!