Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehetne találni normális...

Andi80018 kérdése:

Hol lehetne találni normális minőségű melegítő nadrágot ovis korú gyerekekre, amik nem mennek szét tíz használat után?

Figyelt kérdés
Tesco-s, H&M-es nadrágok gyorsan bolyhosodnak, kitérdelődnek. Valamelyik már egy mosás után úgy néz ki, mintha a kutya szájából húzták volna ki. :-(

2016. nov. 24. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én a Scampet tudom ajánlani, van melegítőnadrágjuk is sokféle.
2016. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet drágább de mi Adidast szoktunk venni esetleg c&a márkájút.
2016. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a LIDL nadrágjai beváltak. Ha a térde kilyukad, mert sokat autózik, akkor varrható foltot teszek rá, így sokáig használhatja még oviba is. Nem nyúlik, nem bolyhosodik, puha jó anyagú.
2016. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 24. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Tudom gagyinak tűnik, de én a pepcoban találtam egyedül olyat ami nem műszálas ( nekem fontos, hogy ne rohadjon bele) és jól bírják.
2016. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Legjobb nacikat eddig en turtam.
2016. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a turisak nagyon jók, csak nem nagyon van már ezekben a méretekben, mert gondolom azok a gyerekek is széthordják.:-)
2016. nov. 24. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Én normálisat ,decatlonba,pepcoban,vetem illetve auchanba .
2016. nov. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!