Ki megy a másik helyébe adásvételnél, mi a szokás?

Figyelt kérdés
Az eladó vagy a vevő megy a másik házába? Eladó egy gyereknacim. Én vigyem a vevőnek próbára vagy ő jöjjön? S az előszobáig engedjem? Hogy szokás??
2016. nov. 24. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése, én szeretek semleges helyen találkozni, pl. egy bevásárlóközpontban, metróállomásnál. Nem szeretem, ha idejönnek, de alapból a vevő szokott az eladóhoz menni. Mondjuk még soha egy ruhát se próbáltam a gyerekeimre :-) és tőlem is próba nélkül vettek mindig.
2016. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbeszélés kérdése.kinek esik útba a másik,mikor er ra,stb...altalaban amugy a vevő megy ,de volt mar olyan is,hogy vettem valamit es hazhoz hozta az elado,mert eppen erre volt dolga.
2016. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 25. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én menni szoktam ha veszek, ha eladok meg jönnek. Ma mondjuk pont elhozza az eladó mert felajánlotta hogy úgyis jön erre elhozza. De ha megyek is csörgök és lehozzák, ugyanigy én is leviszem ha eladok valamit nem jönnek fel. Kivéve ha nagyobb dolog mondjuk bútor.
2016. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!