Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március közepén születő...

Március közepén születő babának milyen overált vegyek? Elég egy vékony átmeneti?

Figyelt kérdés
Március végére vagyok kiírva, de mivel 3. baba és programcsászárom lesz, így 1-2 héttel hamarabb megcsászároznak, tehát kb. március közepén fog születni. De mivel néhány hétig nem fogjuk kivinni (csak mikor hazahozzuk, és persze az egy hónapos státusz), így nem tudom milyen overált vegyek. Ti milyet vettetek/vennétek?
2016. nov. 25. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet nem vettünk,màrciusi a lànyunk és a fiunk.most fog születni szintén màrciusban.

Szerintem a több réteg ruha plusz vastagabb takaró elég a babakocsiba ha hidegebb van, hordozàshoz meg kevesebb is ha ràd van kötve és nem a kabàtra.

2016. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kisebb csemete 13ban született, olyan hoesest mint akkor volt nem láttam még. Hideg volt,majdnemhogy teli overallban hoztam haza. Nagy lányunk meg pici baba volt(idore született de majdnem kora baba meretetekkel 2600gr 50cm) de áprilisban. Őt is overallban hoztuk haza de a kocsiban lehuztuk neki az overallt.
2016. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha úgysem akarod kivinni a lakásból, akkor minek az overál??
2016. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Márciusi babámnak vettünk egy szőrös, meleg overált újszülött méretben, mert az első babám első tavaszán simán hó volt március végén. Persze tavaszi 20 fokban született, viszont utána volt 3 olyan nap, amikor kellett, nem bántam meg, használtan vettem 1200-ért és 1000-ért adtam tovább, nem nagy veszteség, és egy márciusi időt nem lehet kiszámítani. De miért nem fogjátok kivinni?
2016. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átmenetit, ha úgysem fogtok hosszú babakocsis sétákra menni. Áprilisban már nem kell bundás overall. Az átmeneti alá meg lehet vastagabban is öltöztetni, ha hideg van.
2016. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áprilisig ha nem viszed ki annyira kellene, míg tesztek 2x1 perc sétát a kórház-autó-ház útvonalon de lehet +10 és -10 fok is. Vennék egy átmeneti overált néha még áprilisban is szükséges lehet haza meg ha hideg van rendesen aláöltöztetve+bebugyolálva egy vastag takaróval jó lesz.
2016. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Plüss rugi és jó napot. Mózesben jól be lehet burkolni a babát több takaróval is.
2016. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!