Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rendelnél webshopból olcsóbban...

Rendelnél webshopból olcsóbban kockázattal inkább, vagy elköröznél busszal a munkád rovására keresni cipőorrvédőt?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni.

A jatekshop.eu oldalon a cipőörrvédő 2000 Ft alatt van, de többmindent, pl ugrálós labdát is rendelnék(az is olcsóbb mint boltokban).


Viszont a vevői kommentek között nem egy panaszt találtam, pl oktatóbiciklit törötten szállítottak ki, vagy a baba feje nem illeszthető a helyére, vagy poros volt.


én írtam nekik eddig egy levelet egyik termékük méreteteiről érdeklődtem, nem válaszoltak, ellenben más webshop-okkal, akik azonnal visszaírnak, vagy visszajeleznek. Ez sem ad már bizalomra okot.


Van szállítási költség is, de ha vissza kell küldenem valamit reklamálni, akkor gondolom megint engem terhel a szállítási...így meg már nem éri meg.


Viszont felén az Aushan meg H&M és stb-k(ahol TALÁN kapható cipőorrvédő) a város külterületén vannak, kocsim nincs, és gyerekkel nem is akarnék menni, így a munkaidőm azaz a fizetésem rovására menne körözni(míg a gyermek bölcsiben van).


2016. dec. 13. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak megbizhato webaruhazakbol rendelek.
2016. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Amúgy szerintem tok értelmetlen cucc. Egy olcsóbb cipőt adsz rá ha motorok és kesz

2016. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább rendelnék. Vagy kérd meg a férjed v valakit h ugorjon be érte.
2016. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a cipőorrvédőnél ugyanazt a méretet kell megadni, ahanyas cipőt hord a gyerek?

Nálunk nagyon fontos, mert hiába ha olcsó cipőket is veszek, egy hét és lyukas és nem túlzok, szanaszét megy a cipői orra. szóval olyan sűrűn kell cipőket venni, hogy már inkább az orrvédő, mégha ronda is

2016. dec. 13. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendelj Brendonból, ők nagyon megbízhatóak és másnapra itt a cucc, villámgyorsan küldik.
2016. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cipővédőnek nincs mérete.. nekünk van de egyszer nem adtam rá..
2016. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges inkább venék decatlonbol egy normális sport cipöt decatlon saját márkája olcso és nem tudják lemotorozni az orrát [link]

[link]

Ezek közül egyiknek sem tudja egy gyerek lemotorozni az orrát szerintem.

2016. dec. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!