Ti mivel mossátok a baba fehér ruháit, hogy tényleg szép fehér maradjon?

Figyelt kérdés
sajnos szürkülnek be, pedig csak a fehéreket mosom együtt :( ariel fehér kapszulát és fehér coccolinot használok. illetve néha tesco babás kapszulát. mit tudok kezdeni azzal, ami megszürkült? illetve a világos színűek közül is lett olyan, pl. a világosrózsaszín ilyen szürkés beütésű :(
2016. dec. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Persil non bio, nekem sosem szurkult. Amire beszurkult bolbaaddigra kinotte.

A torolkozoje 1,5 eves es hofeher.

2016. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évek óta Arielt és Coccolinot használok és semmi nem szürkült be.
2016. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nálam a kapszuláktól kezdett szürkülni, mikor normális Ariell folyékony Sensitive-et használtam, akkor minden tökéletes volt. Gyorsan el is felejtettem a kapszulákat (Persilt és Arielt próbáltam). Lehet, hogy nem minden mosásprogrammal működnek hatékonyan, vagy nem tudom.
2016. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosd ki a mosógépet, lehet, hogy az a ludas a dologban és nem a mosószer. Önts egy liter ecetet a mosógépbe és indíts el egy normál hosszú programot 90 fokon, ruha nélkül, üres gépben. Ezután domestosos ronggyal töröld át a mosógép belsejében a peren alatt, ott az ilyen gumi vagy műanyag helyeket. Ki szoktam mosni a mosószer és öblítő adagolót is, meg ott alul a szöszgyűjtőt, úgy félévente ezt megcsinálom, sokat dob a mosás minőségén.

Amúgy a nagyon maszatos fehér babaruhákat be szoktam áztatni mosás előtt.

2016. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van most ki a gépet trisó ecet +90C.

Aztán minden mosáshoz vagy áztatáshoz hasznalj csodaszódát ( az egy por) keres rá neten szépen fehérít és a foltokat is kiszedi...

2016. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

3 hós a baba, nem igazán keni össze őket, szóval rendesen foltos egyik se lett még, de arra van is bevált folttisztítóm... itt a sima mosástól szürkül. 1 éves gép, igaz így átmosva nem lett, holnap kipróbálom, köszi.

Ami már szürke, azon mivel segítsek?

2016. dec. 27. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami már szürke lett, de eredetileg fehér volt, azokat a ruhákat én beáztatnám Domestosos forró vízbe akár egész éjszakára, aztán kinyomkodás után átpakolom a gépbe és a szokásos módon kimosom.
2016. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!