Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3-4 éves kislányod felvesz...

3-4 éves kislányod felvesz sötétzöld melegítőt?

Figyelt kérdés

Ilyet:

[link]


2017. jan. 1. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Volt ilyesmi színű nadrágjuk is, pólójuk is, sőt még szoknyájuk is. :D

Gyerekfüggő is. De mondd meg neki, hogy ehhez pöpecül illik a rózsaszín! ;)

2017. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

Előre vásárolok, kb. jövőre lesz jó rá. Most még nem jár közösségbe és simán felvesz bármit, de nem tudom, hogy majd az ovi mennyire "fertőzi" meg, hogy mi a lányos, mi a fiús.


Köszi a rózsaszínes tippet, elraktározom.

2017. jan. 1. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Ennyire előre fölösleges vásárolni. A Lidl-ben kb. kéthavonta vannak ilyen melegítők. Amúgy, hogy kérdésre is válaszoljak, igen, felvesz, rózsaszín felsővel, vagy bármilyennel, ami színben passzol hozzá és lányos minta van rajta. De a barátnőm gyereke kb. középsős korától nem volt hajlandó melegítőt felvenni, csak leggingset.
2017. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ennyire előre? A KÖVETKEZŐ méretet előre megvenni túlzás lenne?

Ez azért nem ugyanaz, mintha a meg nem született gyerek esküvői ruháját szerezném be.

2017. jan. 1. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt van rajta amit ráadok. Zöld ruhája mondjuk nincs, de feketék, sötétszürkék és sötétkékek vannak
2017. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, lehet félreértettem, de azt írtad, hogy jövőre lesz jó rá. Azt nem írtad, hogy egy hét, egy hónap, vagy fél év múlva.
2017. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kösz a lepontozást, szerintem a kérdésedre is válaszoltam, de bocsánat, hogy ilyen értetlen vagyok.
2017. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha csak egy ember pontoz le, akkor még meg se jelenik a százalék.
2017. jan. 1. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!