Miért nem lehet eladni a babaruhákat mostanság?

Figyelt kérdés
Szép állapotú ruhákat képtelenség eladni még 300Ft-ért is,pedig nem gagyi kinaiak hanem márkásak,de mégse.Hol hirdessek hogy el is vigyék?(ilyen hidegben téli együtteseket se tudok eladni)
2017. jan. 7. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan arulnak

Sok a turi

Learazas

2017. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Piciknek értelmetlen márkás cuccokat venni, mert nagyon hamar kinövik. Aki még is ragaszkodik hozzájuk, az nem vesz használtat. Akinek csak használtra van pénze, annak a tieid is drágák.
2017. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En volt, hogy fel evig csak hasznalt babaruha csomagokat vettem, de mikor megerkeztek, akkor kiselejteztem a felet, mert nem tetszett, kicsit foltos volt itt-ott, nem tetszett az a anyaga stb. De ez ritkan volt, hogy foltosan erkezett, inkabb az volt a legnagyobb baj, hogy a fele tetszett, a masik fele meg ilyen 10 evvel ezelottinek tunt. Ugyhogy hagytam, olcsobban kijovok, ha ujan megveszem learazasoknal. Persze a turkaloban vennek, ahol darabra valaszthatom en ki, de ilyen csomagot meg egyet nem vennek internetrol.
2017. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ruhacsomag,darabonként árulom.Ne nagy márkákra gondoljatok,de nem is kinai silány minőség,aminek boltban 1000Ft körül van darabja,300ért se tudom eladni.
2017. jan. 7. 16:20
 5/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg bababörzén eladni!
2017. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És sokan adományoznak. Én is többek között. Ismerőseim is szinte mind. Ez is nyilván csökkenti a keresletet a pénzért vehető ruhák iránt. Mert aki szegényebb, az elfogadja ezeket, aki pénzes meg inkább újakat vesz.
2017. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert szerintem mostanàban pl karacsony utàn nincs lé és ilyen hidegekben egy 300 ft -os bodyra én sem mozdulnék meg ácsorogni, várni az eladot egy sarkon v akárhol
2017. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem veszik :-) Nagy a túlkínálat. Meg a január se kedvez, én pl. ősszel csomó mindent eladtam, most semmit. Nagyon-nagyon olcsón hirdetek, jó cuccokat és 2-3-as csomagban. Én amúgy szoktam venni így használtan, és ami tényleg jó cucc, tényleg olcsón arról néha lemaradok, mert előttem megveszi más. Pl. aki Ralph Lauren gyerekpulcsit árul 1500-ért, az el tudja adni, de aki ugyanezt 3000-ért, az nem, mert annyiért újat kapni a H&M-ben és minőségre legalább olyan jó. A turis ár alá kell menni. Pl. ősszel egy Next rugicsomagomért vagy 6-an jelentkeztek 500/db áron. Várd meg a szezonváltást, hátha, ami nem megy el, azt jótékonykodd el.
2017. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet azert is, mert en pl rengeteg ruhat kapok baratoktol/rokonoktol, amit az o babajuk kinott. Igy nekem alig kell vennem neha, csak 1-2 bodyt kiegesziteskepp, azt meg megveszem ujan, nem draga.
2017. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én db-ra hirdetem, body 200-250, ami nagyon extra vagy disney 500, kiskabátok 500, nacik 300, de semmi... 2 anyuka vett, mert sok 50es ruhám volt, azokat vitték el, de a többi itt a nyakamon, pedig sokat adományozok is...
2017. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!