Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Alkalmaztátok-e, és ha igen,...

Alkalmaztátok-e, és ha igen, meddig, az "egy réteggel többet a babára, mint rám" elvet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél éves korig. Pontosabban ekkor is hajlamos voltam 1 réteggel többet adni rá de melege volt. Aztán már csak elvittem magammal, hogy ha fázik, ráadom. De nem igényelte. Ekkor tavasz volt. De most pl ha babakocsizik, lábzsák van a babakocsin szóval ha úgy nézzük az is plusz 1 réteg, de ha sétál, akkor nincs.
2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb 1,5-2 éves korig
2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak feküdt és csak szobahőmérsékletnél hidegebbe. Tehát otthon pl. ugyanannyi ruha volt rajta, mint rajtunk (23 fokban).
2017. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert szétfagyott volna a baba
2017. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeim sokkal kevésbé fázósak, mint én. De persze ha babakocsiban aludtak hidegben, akkor jobban be voltak bugyolálva, mivel nem mozogtak. Illetve ők még télen hordtak olyan 3-4 éves korukig kezeslábast, nekem már sajnos ciki :)
2017. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bő 2 éves koráig, amíg babakocsiztunk. Abból indultam ki, hogy közben szinte egyáltalán nemmozog, így nem tudja magát annyira melegen tartani.

de nálunk az a plusz egy réteg az kb egyenlő volt a body-val. Szóval a body, mint a gyerek 2. bőre, és erre ugyanúgy öltöztettem, mint ahogy én öltöztem.

2017. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belteren addig, ameddig kuszni nem kezdett, kulteren meg mindig tobbet adok ra.
2017. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!