Pécsi anyukák?

Figyelt kérdés
Ti hol szoktátok eladni kinött/ megunt baba rucikat/ cuccokat?
2017. jan. 31. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk lesz még egy tesó, nem nagyon adom el a ruhákat, inkább venni szoktam. Facebook csoportokban, bababörzén.

De volt olyan, amit eladtam, mert nekünk nem jött be, pl. bundazsákot.

Nem tudom, ezeket ismered-e:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(ebből van lányos is, de nem vagyok benne, nekem fiaim vannak, de valahol ott van a link a csoport leírásában)

[link]

2017. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Igen ezeket ismerem java részt! :)

Nálunk nincs tesó tervben, ezért adok el mindent ami olyan.. Van amit szeretet szolgálatnak, van amit védőnőnek.

Csak ami olyan nem szívessen adnám ingyen, ígyis poton pénzekért árulok és mégis alig visznek el valamit :/

Nálunk is kisfiú van :)

2017. febr. 1. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van annyi ruci meg egyéb, és jó állapotú, lehet, hogy érdemes kivinni a bababörzére, ha majd lesz legközelebb. Esetleg ketten összeállni egy asztal díjára, úgy mégjobban megéri ott árulni.
2017. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, börzét tervezem de majd csak öszel tervezek menni addig úgyis lesz minimum 1 méret váltásunk is :)
2017. febr. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!