Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Meddig praktikus rugdalózóba...

Meddig praktikus rugdalózóba öltöztetni a babát nappalra is? Mikortól jobb a pulcsi, nadrág, zokni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor kúszni kezdtek, már nem volt kényelmes, kihúzta a lábát a szárából, aztán meg rálépett és eltanyált benne. :)
2017. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a talpas kisnadrág sem jó nyilván..a zokni nem vágja a lábukat? a harisnya jobb inkább vagy a zokni?
2017. febr. 7. 11:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a kúszás idejében még a rugik, kantárosok váltak be, ha nadrágban volt, folyamatosan csúszott le róla. 6 hónaposan kezdett szabályosan mászni, akkor már jó volt a naci.
2017. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk a harisnya jott be, nem szep, de praktikus. A zoknit lerugja.
2017. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mikor felállt eltettem az összes talpas holmit. Zoknija és talp nélküli nadrágjai vannak onnantól. Vagyis pár hónapig, addig még megtűrte magán a zoknit, most már az első dolga levenni magáról szóval aludni rendes nadrágban alszik de nappalra harisnyát kap.

Rugit én 74-est már nem vettem. 68-asokat kinőtte 5-5,5 hónapos korában.

2017. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
úgy 3 hónapos korától csak pizsomának kapott rugdalózót, nappalra rendesen felöltöztettem. jobb volt, mert szebb volt :D ráadásul megszokta, és eszébe sem jutott soha, hogy zoknit, cipőt leszedje magáról. (de, most 6évesen kezdte. Ki érti ezt? :))
2017. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kúszás-mászástól már praktikusabbak voltak a nadrágok. Mi zoknit használtunk mindkettőnél. A jobb fajták nem csúsznak le, nem vágnak. (Nextől rendeltem mindig a vastag lehatjós szárút, ami felhajtva tökéletes térdzokni ☺)
2017. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Nálunk kb. 3 hetes koráig volt rajta nappal is rugdalózó, azóta csak alváshoz használjuk.

Vannak nagyon édes darabok is, de nekem mindről az jutott eszembe, hogy olyanok, mint a pizsamák...

2017. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem a legszebb, de hogy az a legkényelmesebb és legpraktikusabb egy ideig a kicsiknek az biztos. Főleg ha az ember otthon van és nem látja senki akkor nem hiszem, hogy fontos kiöltöztetni. Legalábbis én így gondolom.
2017. febr. 8. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Talpas nadrág és hosszú ujjú body szerintem nem éppen kiöltöztetés, de hát kinek mi... :)
2017. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!