Juniusi babanak milyen es menyi ruhat kell venni tul sokat nem szeretnek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Kisfiam júniusi nálunk kb ez volt a helyzet:

20 body (rövid,ujjatlan,hosszú)

kb 10 rugdalózó

5 napozó

2 pulcsi-nadrág-sapi szett

Tescoba vettünk egy zokni szettet, azthiszem 5 db volt benne

1 kocsikabát

Én vettem neki még rövidgatyót is, elcsábultam :D

Nem árt kiskesztyű, karmolás ellen, kb 800 ft 2 db a tescoban... Egyelőre ennyi jutott eszembe..:)

2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jah és 56 méret, de nekünk a bodyk között volt már 62es is,hamar kinövi az első méretet...
2017. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

júliusi a lányom.

56-os rövidujjú bodyból volt kb. 10 db, rugiból 7 db (kellett is ennyi mert elég hígat kakált gykaran kellett napközben akár kétszer is átöltöztetni) zokniból csak pár darabot vettünk, 2-3 darabot, azokat hordta, többet is egy napig. Volt még egy plüss ujjatlan lábzsákja, abban vittem sétálni, meg persze vékony sapija, 1 db. Ez volt a kezdő szett. Aztán 62-es méretből is kb. ennyi rugi és body, kicsit több zoknival.

2017. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
*a lábzsák kapásból lehet 74-es, hogy őszig jó legyen neki.
2017. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a jó fenéért kell lepontozni, elmondaná valaki?????
2017. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Júniusi babának vennék:

-rövid ujjú bodyt, legalább 12-őt,

- 6-7 pamut rugdalózót, hosszú ujjút, ha hűvösebb napok jönnek is legyen mihez nyúlni

- egy vastagabb és egy vékonyabb takarót alváshoz/sétához

- 10-12 textilpelust büfiztetéshez/feje alá

- fürdőlepedőt/kifogót a törölközéshez

- + egy vékonyabb pamutpulcsit a biztonság kedvéért


Május végi kisfiamnak nagyjából ezeket vettem a nyárra. Én 62-es méretben vásároltam, mert nagy babáim szoktak születni. :)

Ha "átlagos" méreteket mondanak, akkor kezdetnek talán elég az 56-os, ezt is gondold át a tanácsok mellett.

2017. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
támogatom az előttem írtakat, annyi, hogy én 1 50es szettet vennék, ha pici baba lesz, legalább hazavinni legyen miben. Mi is csak 56-kat vettünk, aztán az unokahúgom játékbabájáról kellett lehúzni a rugit, hogy legyen miben hazahozni a kisasszonyt, 47cm-vel született :)
2017. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es ez nagyon cuki😊


Méretnél vedd figyelembe a ti testalkatotokat, meg hogy milyen súllyal születtetek. Pl. sóg.nõm àllította hogy 4kg lesz a baba, de õ maga 50 kg-os és a sógrom se se 120 kg-os. 2700 lett a pici, oda kellett az 50-es méret. Nàlunk, mivel sem én sem a pàrom nem vagyunk picik és a születési súlyunk is normàl ill. nagy volt, nem vettünk pici ruhàt, csak pàr 56-osat. Jól tettük. A baba 4kg és 54 centi lett, tehàt pont jó volt a méret.


Amit vennék, rövid ill.hosszú ujjú body, ill.rövid és hosszú ujjú tipegõ. Pár kiszokni, ha kànikula van, akkor body+zoknit tudja adni rà. Meg egy pár darab talpas nadrágot. Ez jó, mert nem két réteg ruha és mégis takar mindenhol. Esetleg pàr napozót, de ezt inkàbb már 62-es méretben, mert júl-aug. van kànikula. Ha nem laktok messze olyan bolttól akkor nem tàraznék be, apuka is eltud ugrani bodyért. Pl. tesco,auchan lehet venni csomagban(5-7db) még vàlogatnia sem kell. :)

2017. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok és van jó pár elírásom. Bocsi, nem olvastam àt.
2017. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!