Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Szerintetek a Mamas&P...

Anyukák! Szerintetek a Mamas&Papas-ban jó minőségűek a babaholmik, ruhák? Ti szoktatok a csemetéknek ott vásárolni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a kisfiamnak elég sok ruhája, takarója játéka van innan és mindennel maximálisan megvagyunk elégedve.:) esetleg van még pontosabb kérdésed szivesen valaszolok ha tudok.:)
2017. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Angliaban lakunk, itt kozepkategoria. Amik nem valtak be azok a bodyk, szelesek viszont rovidek, szinte hasznalhatatlan volt.

A tobbi ruha viszonylag jo minosegu, de nem a legjobb.

2017. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mostanában vásároltam ott kardigánokat,body-kat. Általánosságban szerintem jó minőségű termékek de a body-k nekünk sem váltak be sajnos mert kibolyhosodtak 2 mosás után sajnos.:(
2017. márc. 9. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapott plüss nyuszink van, de rosszul voltam az árától, mikor megtudtam. A ruháik is erősen túlárazottak a magyar valósághoz. Ha ehhez még rosszakk is, az elég baj. 3000-ért 5db bodyt veszek a te..coban és nem bolyhosodik ki.
2017. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. ik vagyok.

Igen, nem a legjobb minoseg az arahoz kepest.

Viszont vannak kulonleges darabok ( nekunk ebbol van neha, nem vagyunk gazdagok, akciosan vettem :)

Pl. Pan Peteres ing rovidndraggal irto cuki, fel evig hasznalta a babam, meg az 1. Karacsonyom rugi is tok kulonleges volt.

Szoval vannak jo dolgok. De body, rugi,pulcsi semmi extra, nem eri meg.

2017. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szèpek, de valóban nem a legjobb minösèg. Èn is inkább 1-2 különlegesebb darabot veszek. A bodyk nekünk is picit rövidek, de túl szèlesek, viszont ezt ilyen kis toldással megoldom, így sokáig tudja hasznàlni. Ami nagyon tetszik azok a szettek, hogy body ès rá szoknya, ilyenünk van kettö. Nem csúszik fel mint a ruha. Sajnos máshol ilyet nem láttam. Viszont van olyan kisruha, amit mèg csak kimostam, de már egy apró pöttyön kiszakadt. :( szerencsère olcsó volt legalàbb ès 1 öltèssel rendbehozom, de akkor is...
2017. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,jó minőségűek,nekem nem volt bajom semmivel.Ágyneműt,ágyat,ruhákat,játékokat innen vettem.
2017. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!