Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Adnátok Zara cipöt 1-2 éves...

Adnátok Zara cipöt 1-2 éves babátokra? Jól gondolom, hogy nem megfelelö a kialakításuk ekkora babáknak?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos, most kapott kintre járó cipöt (Richter Siesta), amiröl azt olvastam, hogy tökèletesen megfelel a kialakítása a frissen járni megtanult babatalpaknak. Puha rugalmas talp, jól tartja a bokát, kívül-belül bör. A problèmám csak az, hogy ezekböl a "jó" márkákból nagyon nehèz szèp, izlèses darabokat találni. Nagyon nem szeretem, ha szuperlila, rózsaszín, csili-vili kisvirág, kiscica. Vègül találtunk szèpet, de nem volt könnyü.

Közben ott van a Baby Zaraban több szebbnèl szebb kiscipö (sok babaruhánk van onnan, nagyon a mi stílusunk), hihetetlen árakon is ráadàsul (3-4 ezer ft), de ha az eszemre hallgatok, akkor nem merem megvenni, mert attól, hogy szèp nem akarok rosszat a kis lábának. Ti mit gondoltok? Valóban nem megfelelöek ezek a cipök?


2017. márc. 22. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

En is a Zaraban veszem a ruhakat, es vettem cipot is 1,5 evesnek telire, csizma szeru.

Olyan sokat nem jart benne, mert volt masik cipoje is.

Semmi baja nem lesz.

Ez az egesz tul van misztifikalva otthon, es megis a gyerekek tobb mint fele ludtalpas, befele- kifele fordulo labfej altalanos

Iskolaban. Erre mi a magyarazat ?


Majd jonnek a lepontozos szupermamik a magasitott meg szupinlt cipo maniasok , de az is biztos, hogy a nagyobb gyerekuk ludtalpas.


Add ra nyugodtan.

2017. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Elozo vagyok, szoval amint stabilan jar, vegyel nyugodtan, de ne az legyen a fo cipoje. Nekunk is van Geox is a Zaras mellett.


Egyebkent a Zara baby nekem is tokeletesn a stilusom :)

2017. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Elso, baromi gusztustalan ahogy fogalmazol. Latszik, hogy kulfoldre kitelepult vagy, azok beszelnek ilyen lealazon es lenezon a tobbi anyukarol.


En megneznem a cipo kialakitasat, ha nem tul kemeny es hajlik illetve nem full egyenes a talp akkor siman megvennem. Engem volt, hogy maga az elado beszelt le :) Ezt mondta: "hat anyuka, attol fugg mi a cel, ha az a fontos, hogy divatozzon akkor tokeletes, de ha mindennapi hasznalatra szeretne egeszseges cipot, inkabb ne."

2017. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen vettem onnan cipőt! Van két Richter Siesta cipöje, játszótér, séta mászkálós cipőnek.

De van Zara is, ahová orvoshoz, rokonokhoz vagy olyan helyekre megyünk ahová kikell öltözni.

Engem az is felmérgel, hogy alig lehet nem macis, autós minden féle csili vili nélkülli gyerek ruhákat venni két évesnek. Tiszta egyszínű, csíkos kockás ingek alig vannak.

2017. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel..Én a h&mbe vettem a fiúnak bár még nem jár de en se szeretem hogy mindig van valami a cipőkön. A lanynak én deichmannosat vettem azokat nagyon szerette. Egy szinű jó méret kényelmesek. Nekünk eddig bevált.

a fiúnak is onnan akarok majd ha elkezd járni. Vannak azok a fajták amik nem a macis 10.000 ftak.

2017. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem adnék rá.

A leírtak alapján az orthopédus supinált cipőt írt neki elő hisz a siesta a supinált.

De ha sima cipő kéne se afnék ilyet rá. Nézd meg a primigi, pablovsky cipőket.

2017. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem mind hasznos volt. Úgy látom, abban mindenki egyetèrt, hogy fö cipönek nem alkalmas annyira. Lehetne egy plusz cipö, ahogy egyik válaszoló írta a kiöltözèshez, de mondjuk ezzel az a bajom, hogy a legtöbbet pont kiöltözve sètàlgat, ha programokra megyünk. Szóval akkor is kell az egèszsèges cipö, amiböl egyèbkènt sikerült vègül szèpet venni, tehát megy a csini ruhákhoz is. Lehet ha majd bagyobb lesz, akkor lesz èrtelme ilyet is venni. Mèg azèrt megnèzem mègegyszer milyenek a Zarások, ma ugyis megyek a Westendbe. Kivül, belül börök ès puhatalpuak, azt tudom, de szerintem teljesen egyenes.

Egyèbkènk nem supinált a siesta richter cipöje. Direkt nem akartunk upináltat, mert addig már eljutottunk, hogy 3 èves kor alatt a supinált cipö káros, mert addig mèg magától sokat formálódik a lábuk ès ezt hagyni kell.

2017. márc. 22. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból nekem se nagyon tetszenk az "egészséges" cipők, Richterből, Pedipedből vagy D.D. Stepből viszont mindig találok az ízlésemnek megfelelőt. Én magas szár ellenes vagyok (olvasottak alapján), így a pici méretekből csak Pedipedet vettem. Az ilyen divatcipőkkel viszont mindig befürödtünk, szépnek szép, de egy se volt kénylmes a gyerekemnek.
2017. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!