Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szobatisztaság elejére hány...

Szobatisztaság elejére hány bugyit/alsónadrágot érdemes beszerezni, hogy kényelmesen elég legyen? Nektek mennyi volt elég?

Figyelt kérdés
Ovikezdés is hamarosan, így váltóval is számolnék.
2017. márc. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 10-15 alsoja van a fiamnak nagyjából folyamatosan. De nálunk nem volt talán 5 baleset sem. Levettük a pelenkát és onnantól wc-be intézte szűkítővel.
2017. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
3 5-ös csomagot vettem, tehát 15 db, de nálunk sem nagyon volt baleset. Azért jobb felkészülni :).
2017. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Kislányomnak is 10-15 db van, de épp ma gondoltam rá hogy sok, hisz hetente többször mosok.
2017. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Az első néhány napban napi 2-3 baleset volt, így fogyott a bugyi és a nadrág, de ez gyorsan csökkent. 2 hét után teljesen meg is szűntek.

Ennél jóval több bugyija van a lányomnak. Minimum 20db, mert már tavaly nyáron is azt hordta body helyett.

2017. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

én 10-et vettem, sok lett.

o levette magarol a pelenkat, azt mondta, h már nagyfiu nem kell neki pelus. se éjszakára, se nappalra. baleset nem volt, ami elofordult, h a kukijat nem nyomta le rendesen, igy aztan ment mindenfele.

2017. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz, nem tudom mit lehet ezen másoknak lepontozni...
2017. márc. 23. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
volt olyan nap, hogy 3 gatya fogyott, de volt, hogy egy óra alatt 5. változó. amikor 1 nap alatt felélte az összes alsóját (vagy 20 db), akkor meguntam és visszakapta a pelenkát. rá 2 hónapra magától közölte, hogy nem kell pelus, és utána 1 kezemen meg tudom számolni, hány balesete volt, az éjszakákat is beleszámítva.
2017. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15.
2017. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!