Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora méretű scamp nadrágot...

Mekkora méretű scamp nadrágot vegyek 3 éves fiamra, ha 91 cm és 13,5 kg?

Figyelt kérdés
Néztem a mérettáblázatot, ami alapján 92-est vennék (amúgy a 98-as egyéb méretből pl. f&f jó rá), az 55 cm, most 50 cm, ami pont jó rá, így az vajon nagy lenne, vagy annyira össze megy, hogy jó lenne rá?
2017. ápr. 10. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A Scampek kicsi méretek és össze is mennek első mosáskor. A 80 centis, 12 kilós fiamra a 86-os már nagyon csücskös, most tértünk át 92-re. Mondhatjuk, hogy 74-80 cm magasság és 10-12 kiló között volt jó a 86-os. Szerintem 91 centis gyerekre nem elég a 92-es, barátnőm kisfia kb. ilyen magas és olyan neki a 92-es, mint nekünk most a 86-os, éppen még fel lehet venni.
2017. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, most nézem, hogy nadrágot kérdeztél! Én bodyknál tapasztaltam azt, amit írtam, nacink nincs. Bocsi!

1#

2017. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 98-ast vennék, lányom 3 lesz, igaz felsőt, de 104-eset rendeltem neki, féltem, hogy nagy lesz, de pont jó. 3 centivel magasabb mint a fiad, 14,5 kg. Nadrágból 98-ast vennék, van itthon a nagyobbik lányomnak 104-es scampos nadrágja az még hatalmas rá.

Szerintem a 92-es tuti nem nagy a fiadra, pont passzos, vagy inkább már kicsi.

2017. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 10. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Bodyjai kisebbek szerintem az átlag méretezésnél, de én a nadrágoknál azt tapasztaltam,hogy nagyobbak. Bár csak egyszer rendeletm. Ha jól tudom van fent az oldalon mérettáblázat, nézd meg, hátha segít.
2017. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!