Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Cipőt is adtok a kistesóra...

Cipőt is adtok a kistesóra nagytesó után? Vagy vestek újat?

Figyelt kérdés

pl a megmaradt tipegő cipőt vagy vesztek újat.

Az ok hogy ruhát örököl az öcsi báttyától, de a cipőt is ráadjátok?

én tanácstalan vagyok,mert hallottam,hogy úúj kell belőle,mert minden gyerek lába másképp fejlődik,nő. De a cipőcskének semmi baja nincs.


2017. ápr. 25. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ráadnám, ha teljesen jó lenne, és megfelelne méretben. Persze vennék neki újat is, nem kizárólag azt kapná.
2017. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Én minden cipőt használok a nagyról a kicsire, ami méretben és évszakban megfelel. Ez az új cipő mítosz már rég megdőlt :-), szerintem a gyerekcipő gyártók találták ki.
2017. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Veszek újat, márcsak azért is mert a nagy lány a kicsi fiú
2017. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
unokatesóktól örököltünk mindent, így a cipőket is. a nagylányom harmadikként viselte őket, és ami még mindig jó állapotú, azt a húga negyedikként viseli majd. A sógornőm aki továbbadta, gyógytornával is foglalkozik, szóval bátran rájuk merem adni. persze ami ki van taposva meg össze vissza kopva az kuka, bár olyat nem is magyon kaptunk
2017. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösözönöm a válaszokat.
2017. ápr. 25. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ráadnám a nagylányról a kicsire a cipőt, ha méretben jó. Most 2,5 éves a kicsi, eddig 1 db csizma volt jó. Mostani lábméretében szandik maradtak a tesóról, tavaly ősszel a bakancsok. Úgyhogy eddig mindig venni kellett.
2017. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adtam volna, de a cipőket lehasználták. Csizmát, szandált tudtam csak a kisebbekre örökíteni, de azt se mindet. Sokat mászkáltunk, sétáltunk, futottak; biztos azért.
2017. ápr. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Veszek újat!

Valóban mindenkinek más a lába, a járása, és ehhez idomul a cipő is.

Se cipőt, se bugyit! Ezen a kettőn kívül minden mást örökölnek.


Saját tapasztalat, nyugodtan ki lehet röhögni :)

A fiamnak most lett nagyobb a lába, mint az enyém. Van olyan sportcipöje, meg vászon cipő, amit alig hordott, de már kinőtte. Gondoltam, majd elhordom én! Egyébként pont jó a lábamra, meg kényelmesnek tűnt.

Mire hazaértem a vásárlásból, alig vártam, hogy lerúgjam. Annyira fájt benne a bokám és a sarkam is, én még ilyet nem éreztem. Úgyhogy fájó szívvel kivágtam a jó cipőt a kukába. :(

2017. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cipőket mindig újat érdemes venni, hogy ne egy más által kitaposott, formált cipőben alakuljon ki a járás.
2017. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!