Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit költöttetek babaruhára...

Mennyit költöttetek babaruhára? Azoktól kérdem inkább akik javában használtan vásároltak.

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Sose számoltam össze, ami kell azt megveszem, igyekszem felesleges vagy kényelmetlen, nem praktikus ruhákat nem venni.
2017. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
az első, kezdő csomag, amire azt mondom, hogy kicsit több is, mint ami mindenképp kellene, használtan fészes csoportból és turikból összejöhet 20-25ből. De mondom, ebben benne van a 'szükség nincs rá, de oooolyan cuki" ruha is :)
2017. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az első két méretét újonnan vettem...Rengeteg pénzért. Aztán felfedeztem a Nagy Lajos király útja lévő Hádát ahol súlyra van a gyerekruha is. 1 póló kb 150 Ft-re jön ki. Van darabárus is pl a Corvinban,azok extrább és különlegesebb,cukibb darabok de az nem sokkal olcsóbb pl az F&F-hez képest. Sokat veszek Facebookos csoportból is a környékről. Azt mondom évszakonkénk ( kb. 1 méret válltás ) max. 15.000 Ft. Sajnos a cipő az ami nagyon megdobja...Abból nem merek használtat venni...
2017. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Még használtan is rengeteget. Többet mint a jövedelmünk. Az első tipegője is 25.000 volt ami rendesen tartotta a lábát.
2017. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

én a második gyerekemet várom aki kislány.

a fiamra én sem tudom mennyit költöttem, ott volt lehetőségem bejárni a környéket és apránként vásárolni, de most leginkább netről rendelek és így egyben látva az összeget, hát.... :)

2017. máj. 4. 07:38
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem számoltam össze, megmondom őszintén. Nem vásároltam használtan ugyan, de akkor sem. A magunkét sem tudom.
2017. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kisbabának jobb az új ruha, mint a használt. Nehogy összeszedjen valami bajt.
2017. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
7, ezt magyarázd már meg lécci. Nyilván ki lesz mosva, vasalva, akár többször is. És a boltban pl. ugyan úgy összefogdossák.
2017. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Na, ja utolsó, de nem izzadnak bele. Egyébként a mosószer sem vitamin. Mindenki olyat vesz a gyerekének, amilyet akar. Én újat vennék, az biztos. Kisbabának mindenképp.
2017. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

kisbabáról van szó, nem 3 évesről, aki elhasználja a ruháit. Amúgy nagyon sokszor az is bekerül a turiba, amit nem tudtak eladni, még a címke is rajta van.


De még mindig nem értem, mi az, amit a mosás-vasalás kombó nem tud eltüntetni. Nem azt mondjuk, hogy mindent onnan kell beszerezni, de bőven találni nagyon szép ruhákat, és sokkal olcsóbb is.

Senki sem azt mondta, hogy te abba öltöztesd a gyerekedet. A kérdező kérdezett, mi válaszoltunk. Az meg, hogy bmi baja lesz a mosott-vasalt turis ruhától, az nettó baromság.

2017. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!