Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Scamp pamut és plüss rugdalózó...

Scamp pamut és plüss rugdalózók jó minőségűek? Vagy honnan lenne érdemes még rendelni újszülöttnek? Ti honnan szereztétek be?

Figyelt kérdés
Ujjatlan rugdalózókat szeretnék venni...
2017. júl. 19. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ujjatlan pamutok jók a Scampnál. Máshol nem is nagyon látam normális ujjatlanokat.
2017. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerettem a scampes rugikat. A Leo-poldi is jó szerintem, érdemes megnézni. Gyengéim a talpasnadrágok, azokat csak ott találtam. És sok rugijuk is van nekik is.
2017. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó minőség igen, én szerettem őket, ajánlom, bodykat is tudom ajánlani,méretre is szuperek sokáig kitartottak.

Ami hasonló jó minőség ha nem jobb a brendonos rugik, húzós áruk van de exta puhák és gyönyörűek. Bodyjaik nekik viszont már nem olyan szépek.

2017. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretem a Scamp ruháit. Leopoldiból is rendeltem egyszer régen, azok is jók. Kisebb bababoltokban jó eséllyel találsz más minőségi rugikat is még. (Egyébként H&M-ben is nagyon jók a babaruhák, csak rugik terén ők gyengék, bár én a kisnadrágos megoldást is díjaztam.)
2017. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiváló minőség. Évek óta vásárolom a két gyerekemnek és a rokongyerekeknek is.

www.scamp.hu oldalról rendelem. Vettem bababoltban is, de úgy drágább.

2017. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!