1,5 évessel esküvő?

Figyelt kérdés
1,5 éves fiúnak 'elnézhető' egy távoli rokon nem puccparádés esküvőjén egy fehér body max fekete rövidnadrággal (augusztusban!) vagy tiszteletlenség lenne és mindenképpen ünneplőbe kellene kényszeríteni? Ti mit adnátok rá?
2017. júl. 24. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát én biztosan mást adnék rá..fehér bodyt az enyém otthonra kap játékhoz. Vannak ilyen elegánsabbak, nyakkendő mintásak, az már megfelelőbb lenne egy rövidnadrággal.
2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Mit értesz "ünneplö" alatt? Remélem, nem valami öltönyszerüséget, mert azt kis gyerekre adni embertelenség.


Ekkora gyereknek böven elég egy rövidnadrág plusz trikó vagy esetleg egy kényelmes ing - ennél jobban nem öltöztetném ki, mert azért rá is kell gondolni!

2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. Nem vinném el. Kínzás mindenkinek.
2017. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Elsővel értek egyet. Van kényelmes ünneplős ruha is.
2017. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
A rövidnadrág jó, ha valami csinosabb fazonú, és hozzá egy ing. De legalább egy galléros póló. A fehér body szerintem alsónemű.
2017. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen pici gyereket el sem vinnék, 90 %, hogy csak végigszenvedné. Minek legyen ő ott egy huszadrangú rokon esküvőjén? Nem ad hozzá sok pluszt és nem is fog rá emlékezni. Ilyen helyzetben szerintem kifejezetten önzőség elvárni, hogy jelenjen meg. Pláne ekkora hőségben, amikor könnyen ki is száradhat. Te sem tudnál mellesleg nyugodtan szórakozni valószínűleg.
2017. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én az ennyi idős fiamat így öltöztettem ki: rövid ujjú ingbody (fehér alapon hajszálcsíkos, turiban vettem) és egy csinos rövidnadrág, szandál. Nagyon vagány, pasis és csinos volt, és meg se sült. De egy rövid ujjú inget is adhatsz, ha nem akarsz költeni turiban kis költséggel szupercsinos lehet.
2017. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Mi tavaly voltunk a pont másfél évesemmel. Teljesen ügyesen bírta! Persze ehhez egy olyan apuka is kell, akinek nemcsak dísz a gyerek. :D


Rövidujjú ing volt rajta(fehér), sötétkék rövidnadrág(elegánsabb fazon), nyakkendő, elegáns kalap, szandi. Írtó cuki volt, és nem csak szerintem.


30 fok volt amúgy.

2017. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem vinném bodyban egy esküvőre.

Mondjuk utcára sem mert az max alváskor van rajta.

Egy homok színű rövidnaci volt rajta,világos kék ing a szertartás alatt. Kapott akkor új matchbox autót azzal elvolt egy ideig. Az ebéden ing helyett póló volt, galléros. Előre szoltunk, így az asztalunkhoz volt készítve az etető szék ráadásul gyerek étkészlettel, azt us kérdeztek mit eszik esetleg ksll e melegíteni tápszert, vagy bébi ételt de ő addigra egy csirkecombot rágott :)

Ebéd után körbe nézett kézről kêzre adták mert mindig megakarta nézni mi van az asztal alatt. Mikor elápmosodott a nagyszülők elvitték mi maradtunk.

2017. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Body az nalam fehernemu, es mivel en sem csak bugyiban es melltartoban megyek a gyerekem sem tette ki meg a labat az utcara bodyban. Egy feher polot kapsz 500 Ft ert most a learazasokon.
2017. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!