Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Haszontalan dolgok a babakelen...

Haszontalan dolgok a babakelengyebe?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amiket megvettetek a babakelengyebe a picur szuletese elott, de felesleges penzkidobas volt, mert nem hasznaltatok?
2017. júl. 26. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Kézi orrszívó pumpa. Az a kis marokba vehető. 1-2x használtuk "cicakaki" kiszedésére. Másra nem volt jó.

De ez nem biztos hogy kelengye tartozék..

2017. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Kerekvégű babaolló, épp csak a körméhez nem fértem vele oda. Steril vatta, mi a frászra lehet azt használni??? Macis fürdető betét a kádba, hogy a csudában mosom meg így a hátát??? Ezt mondjuk nem vettem, csak kaptuk, és utána a lányom használta a babáinak etetőszéknek, szóval nem volt pénzkidobás. :D Pici előkék, mindenhova megy a kaja, csak arra nem.
2017. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Előke nálunk is felesleges volt, meg az újszülött méretű zoknik, mindig lerúgták, köröm elleni kesztyű, vagy mi, kocsicipők, meg minden újszülött méretű ruhanemű, ami nem body, rugi vagy overál :-). Alvó plüssöket, rongyikat se használt egyik gyerekem sem.
2017. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

kézi mellszívó, elektromos csilliószor jobb még ha be is kell dugdosni meg nehezebb összeszerelni. Aztán melltartó betét, légzésfigyelő (köztünk aludt, nem így terveztük :D ) , sok féle márkájú cumisüveg (csak a MAM mindenből,mást nem fogad el), babanapló (melyik újszülött melletti anyukának jut eszébe hogy hú ezt fel kell írnom a babanaplóba?), szopatós párna ( ez kinek kényelmes? gyerek a nyakamig ért vele, engem meg idegesített a keménysége, babafotelnek elment) .

Amúgy más felesleges nem volt, mindent kihasználtunk amit vettünk.

2017. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Mi a bébiőrt alig használtuk, akkor is inkább csak az éjjeli fény funkcióját, az autósülésre és a kiságyra a szúnyoghálót ...ki se bontottuk. A lekerekített végű kisollót mi se használtuk, tényleg nem lehet vele odaférni a körméhez vele. Kaptunk az autóba szivargyújtóra köthető bébiétel melegítőt, ki se próbáltuk. Túl sok kis dobozunk van saját készítésű bébiétel lefagyasztásához ...soha nem kellett egyszerre 30 .. kicsi a mélyhűtő. LOL
2017. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Sapka!!!!

Cuki ruhákhoz dukált a cuki sapka. Csak épp kiderült, hogy a fiam feje nem kompatibilis a nem-kötős sapkákkal, ráadásul a feje is nagyobb mint az átlag mérethez varrt sapik.

Szóval sapi ha kell, utólag próbálj vele a boltban :D

2017. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Mi nagyon kihasználtuk a bébi őrt, ez függ attól hogy együtt alszol e majd vele (légzés Figyelő funkció) mekkora a ház (1,5 szobás panelba nem kapcsolod be a mikrofont..) stb.

Nekem a kézi mellszivo jobban bejött...a szoptató párnát is használtam. Na mindegy.

Amit nem használtam:

Mellbimbo védő

Újszülött kesztyű

Anyatej melegítő

Parasito

Baba halozsak

Cumibol nekünk is csak a mam vált be

Sebhintopor

Az összes kegyszer hasfajas ellen (bár ez nem a kelengye része)

Babakocsira szerelhető napernyő

Igazából a játszó szőnyeget se használtuk soha

2017. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hozzátenném, hogy igazából minden attól függ, hogy te és a baba milyenek vagytok. Fentebb írta valaki, h felesleges volt neki a melltarto betét. Hat az én cicim eresztett ha kellett, ha nem... ezt előre nem tudhatod. Ahogy azt sem, hogy tudsz e majd szoptatni párna nélkül vagy kell e majd mellbimbo védő. Neked kell ki tapasztalni.
2017. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolso írta,nálunk sem jőt be szopi párna anélkül jobb volt,a kiságyra szerelhető zenére forgó játék sem jöt be ,babajátszoszünyeg sem ,elenben kézi mellszivo igen ,sőt mickros sterilizáro igen.
2017. júl. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Kiszokni totál felesleges volt nálunk, ált.rugiba volt. Kissapka is, mi sosem használtuk, kesztyűt se. Pólók, kis cuki farmeracik babának, kicsi mellény felesleges. Én 3-4 hónapos koráig kizárólag body + rugi kombót használtam. Legjobb volt! Babakencék, én a gyógyszertári mosakodókrémmel máig elvagyok ( 9 hós). Testápolásra is szuper volt.
2017. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!