Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Télen fél éves babát hogy...

Télen fél éves babát hogy öltöztetitek?

Figyelt kérdés

Overálunk van, de alá vajon plüss rugi vagy sima pamut rugi, meg body? Vagy harisnyával kéne és úgy a body?

Van egy vékony overálunk és egy kályha melegnek mondott.


2017. júl. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Majd telen kiderul, bocs de volt -20 , es + 10 fokos december is, most erre mit mondjunk ?
2017. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-esnél a pont.

Egyébként köldöksérv miatt kb. 4-5 hónapos koráig se nadrágot, se harisnyát nem tudtam ráadni a gyerekre, így addig a különböző vastagságú rugdalózókra húztam az overált. Míg csak fekszik, nem kényelmetlen így neki (mi eleve 62-es overált vettünk kezdésnek).

Amikor már nagyobb volt, harisnyára kapta az overált. Harisnyából is van sima, plüss...

2017. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A hőmérsékletnek megfelelő body-rugi-overál kombó. A harisnya szerintem kínzás minden korosztálynak és ráadni is nehezebb.
2017. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!