Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vékony gyerekek szülei! Hol...

Vékony gyerekek szülei! Hol találtok megfelelő nadrágot a gyerekeitekre?

Figyelt kérdés

A lányomnak hosszban pont most jó 104-es, derékban viszont a 86-os, max 92-es... Bele sem merek gondolni mi lesz ha 110-esre kell váltani a hossza miatt :/

A leggingsek derekába gumit szoktam varratni, viszont más nadrágokba övet is hiába teszek, még az sem tartja fent mert már nem lehet szűkebbre lyukat szúrni :S


2017. aug. 26. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Lánnyal könnyű dolgod van: adj rá ruhát! :)

A fiamra a c und a-ban és a takkoban szoktam találni nadrágot, "slim fit" szabásút. A derekán van gumi, azzal lehet állítani.

2017. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gumis nadrágot kell venni.

Nem csak legginsbe raknak gumit,már farmerokat is lehet simán ilyeneket találni.

A ruha se rossz megoldás,csak mégis gyerek,szerintem zavarná egy idő után,hogy oda kell rá figyelni,beakadhat,kilehet a bugyija,a fiúk is felránthatják stb..

2017. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányunk szerintem elég vékonyka, rá a Tescos leggingsek jók szoktak lenni.
2017. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ruha télre nem jó, meg egyébként sem nagyon szereti, a gumis derekú is lecsúszik róla, sajnos a tescos leggingsek is ha nem rakunk bele gumit :/
2017. aug. 26. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős probléma, az én fiam 134 cm és 23 kg, van olyan anno hosszúgatyája, amit halásznadrágnak hord, most megy harmadikba, de simán jó rá derékban az óvodás méret. árulnak kislányoknak is olyan nadrágot, amibe hátul két oldalt belül van gumis betét sok lukkal és gombbal, a kellő méretre lehet szűkíteni. Persze így is előfordul, hogy annyra meg kell húzni, hogy fityeg belül a nagy gumidrab, de hát mit lehet tenni. Ilyen gumis gatyák vannak minden szeonban a játszóstól a csinosig, szerintem a legnagyobb választékban talán a H&M-ben, ott szoktam venni az alapdarabokat, ezen kívül még túranadrágot a decathlonban, van belőle téli, őszi/tavaszi verzió is és kislány fazonok is vannak, még jobb, ha lecipzározható az alja, így ha kinőtte hosszra még halász vagy térdnadrágnak horhatja egy darabig. Agyrém nekem is, még alsógatyát is venni, de hát mit lehet tenni, ez van. Jól eszik,egy gyorstűzelésű kazán van a gyomra helyén, egészséges, de olyan vékony, mint egy szúnyog.
2017. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag vékony a lányom, a H&M szuper lelőhely vékony gyerekeknek. A Nextek nagyon szélesek, a gap-ek közepesen. Ezt tapasztaltam legalábbis.
2017. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Scamp sovi legging-jei.
2017. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Extra vékony lányomra csak a C&A-ban kapok nadrágot. Annak nagyon vékony a szára és állítható a dereka. Leggingsből a Pepcos jó, mert azoknak is vékony a dereka. A kisebbik lányom már húsosabb, egyetlen ruha sem megy rá a nagytesóról.
2017. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bevettem oldalt; csak végig kell szaladni rajta a géppel, nem nagy munka.
2017. aug. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!