Kinőtt babaruhák eladása?

Figyelt kérdés
Szeretnék ötleteket kèrni,hogy hol szoktátok eladni a kinőtt babaholmikat?Vatera,jófogás,mennyire éri meg,ha még postázni is kell,mit eladok?
2017. szept. 4. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyi Facebook csoportok, jófogás, nem postázok. :)

Egyik se kerül pénzbe nekem és sokan keresnek ruhákat.

2017. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vevőként tudok nyilatkozni, csak helyi vagy környékbeli facebook csoportok, ahol személyesen tudom átvenni, meg tudom nézni mit veszek.
2017. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is helyi fb csoportban szoktam eladni is és venni is, személyes átvétellel.
2017. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

facebook csoportok főleg.....de sokan panaszkodnak,hogy tök jó szinte új ruhákat 200-300ft-ért se viszik (kivéve next és társai)

Én előzőhéten 56-116 fiú és lány őszi/téli nacikat tettem fel, 300ft-nál többet egyikért se kérek 92-es mérettől, alatta meg 250ft, 4 környékbeli csoportba raktam fel + jó fogásra. össz vissz 1 érdeklődő volt aki nem tudom miért is írt,mert a posta sok neki,csomagautomata nincs a közelébe és 50km-re lakik nem tud érte eljönni.

2017. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig jófogásoztam aztán meguntam. Mindenki mindent ingyen akart, nekem pedig csak gyűlt a sok cucc úgyhogy bevittem a bizományiba. Annyit nem kapok érte mint szeretnék de legalább elcsipegetik.
2017. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én helyi piacon adom el. 370Ft a helypénz.
2017. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Vaterán adom el őket, főleg csomagokat csinálok, 20-30 db egy csomagban. A vevőnek megéri, nekem nem, párszáz Ft-ot, max 1-2 ezret kapok érte. Így megdzabadulok legalább a sok kinőtt cucctól, más meg jól jár vele.
2017. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! :-)
2017. szept. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!