Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ebayről babaruha rendelés,...

Ebayről babaruha rendelés, próbáltátok, milyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban Kínából rendelnék. Nagyon olcsó, pl kis kocsicipő vagy partedli, nyálkendő, vicces body ilyesmiket nézegettem pusztán kíváncsiságból, de nagyon olcsók.

Tapasztalatok érdekelnének.


2017. szept. 7. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igaz külföldön lakom, de rendeltem már Kínából ilyeneket. Kb. három hónap mire ideér, és gyatra minőség.
2017. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy Mancs őrjáratos kapucnis pulcsit rendeltem a fiamnak, elég vékony (de amúgy jó, nem bolyhosodó) anyag, ami viszont vicces, hogy a zsebe Pikachus anyagból van varrva. :D Fura...

Amúgy olcsó, valóban, de szerintem annyira hamar elnyűvik ezeket a ruhákat, hogy nem is nagyon érdemes drágábbat venni. Ebay-en látod, hogy mikor fog megérkezni kb., 1 hónap általában.

2017. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Aliról rendeltem jó cuccokat, ott képes értékelés is van.
2017. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Mi kaptunk ajándékba hosszú újjú és rövid ujjú body-t is. Utóbbihoz sapi is járt.


Természetesen anyagában nem egy vastag anyagról van szó, de tökéletes volt nekünk. A patent sem esett le egyikről se és méretben is jók voltak.

A cipő méretezést nézzétek meg, hogy náluk hogy van, mert hallottam olyat hogy a kinti M-es ruha pl itteni L-est jelöl :D


A többiben meg nem hiszem, hogy lehet hiba. Ha nem törekedtek a h&m-es bio pamuthoz akkor jó lesz :) A mi ajándékunk 3 hét alatt megérkezett. Szokásos módon. Aliexpress jobb, mert van ott csomag követés.

2017. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aliról még semmit nem rendeltem ebayről már több mindent, nem nagy értékű cuccokat.

De lehet hogy egy próbát megér ez is :)

2017. szept. 7. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ebayről rendeltem sokáig, mostanában aliról, mert van képes értékelés. Méreteknél érdemes a centit figyelni. Van facen több csoport is ilyen témában, beírid a keresőbe, h aliexpress, van több találat is. Én is sok mindent rendelek, ha megnézed a leírást és az értékeléseket, nagyon nem csalódhatsz
2017. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már onan mancs őrjáratos pulcsit,fürdöruhát,kislányomnak ruhát,mind jó méretezésü volt ,a minöség is jó volt.1 hónap-6 hét átlagosan ,mig megkapod .
2017. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!