Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vásárolt már valaki gyerekcipő...

Vásárolt már valaki gyerekcipőt a H&M-ben?

Figyelt kérdés
Olyan szépek, erősnek, strapabírónak tűnnek így a webshop képei alapján, de elriaszt a termékleírás: műbőr...minden cipőjük műbőr? Mert akkor baromi drágák, hiszen 9-10 ezerért árulják, annyiérr már elég jó kis átmeneti cipőket lehet kapni jó gyerekcipő-márkákból. És a H&M-es ruhákról mi a véleményetek?
2017. szept. 15. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Soha. Ócskák, egészségtelenek. Ruhát polót néha veszek ott, ha megtetszik és pamut, de pl. rendes szabadidőnadrág nincs.
2017. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Merev talpú, "papír" (=rossz műbőr) cipők.
2017. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ruhát szinte csak ott veszünk,imádom.Nem csak a gyerkőcöknek magamnak is ott vásárolok csak nyilván nem a gyerek részlegen.Jó anyagú vagány és cuki ruhák vannak.Cipőt is vettünk már ott,de úgy hogy boltban felvette a gyerek,járkált benne.Kislányom csizmája onnan van és az egész telet bírta,most sincs semmi baja.Webshopból nem vennék.
2017. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cipőkről nem tudok nyilatkozni, azt még nem vettem. Illetve ilyen kis papucs cipőt vettem már ott, bentre használja a babám, nyúzza rendesen, csúszik mászik benne, de még csak meg sem kopott.

Ruhákat szinte csak ott veszek. Webshopról is szoktam rendelni, elég sűrűn,főleg ha ingyenes szállítás van, vagy elég sűrűn van akció. Még soha nem csalódtam. Nagyon jó minőség.

2017. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretek onnan online rendelni, mert jó a minőség . Rendeltem onnan egy párszor és nagyon szeretem annyi, hogy előtte nem árt ha van ruhát onnan ami jó rád, mert ahány üzlet annyi méretezés. Cipőt én előtte azért felprobálnám, mert nagyon csalafinta tud lenni 38 39 és 40 cipőm is van és mind három jó rám csak más üzletben vettem.
2017. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cipőt ne rendelj onnan online, meg szerintem sehonnan se, ennél kifejezetten fontos a próbálás.


Egyébként én idén két gyerekcipőt vettem, könnyű, hajlékonytalpú vászoncipőt és egy masszívabb de könnyű és rugalmas converseforma cipőt.


Az elsővel elégedett vagyok, nem éjjel nappal volt a gyereken, hanem néha egy két órát mondjuk heti 3 nap. Nem esett szét, de lestrapálod a kis finom anyaga. Ennyit bírt, de nem is volt 9 ezer, csak 2.


A másik cipő nem elég puha, kevésbé kényelmes, esős nyári napokon volt rajta egy kicsit. Semmi baja a cipőnek, mostam is. 3 ezer volt, szerintem megérte.


Ha olyan cipőnek vennéd, amiben nem állandóan mászkál, akkor akciósan vásárolj, arra a célre megfelel.


A gyerek szandálja, átmeneti cipője és téli csizmája minőségi, minden másból megfelel a divat vagy játszó cipő alacsony árakon kevésbé magas minőségben.

2017. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os! Milyen márkájú gyerekcipőket veszel?
2017. szept. 17. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ruhát imádok onnan rendelni, nagyon jó minőségűek, de a cipők szerintem elég gyatrák. Mondjuk ünneplősnek az oviba jó kis balerinák vannak, de én abból is inkább jó márkát veszek, akár használtan.
2017. szept. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!