Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mibe öltöztessem a 4 hónapost...

Mibe öltöztessem a 4 hónapost csatos hordozóban ebben az időben?

Figyelt kérdés
Nincs még hordozós kabátom, emiatt a kabáton kívül kell hordanom a gyereket. Azt tudom, hogy rugdalózót nem adhatok rá, csak nadrágot+ cipőt. De mégis hány réteg kellene rá? És téli sapka kell hozzá? Ma vettem meg a hordozót, szóval nincs még sok tapasztalatom, eddig babakocsiztunk. Egy óra hosszát fogunk a meleg buszon ülni, így valami könnyen levehetőre gondoltam. Mit ajánlanátok ami praktikus?
2017. szept. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nincs tél meg nincs igazán hideg, nem értem a kérdésedet!
2017. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi az offért, de rugdalozót miért nem lehet ráadni?
2017. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt szakad az eső és fúj a szél, ezért gondoltam a téli sapkát. Sosem öltöztetem túl. Rugdalózót meg azért nem adhatok rá, mert mondták a hordozó boltba ahol vettem, hogy nem egészséges hordozni olyan ruhában(nem kérdeztem miért)
2017. szept. 21. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

lábfejes rugit (vagy nadrágot) nem lehet ráadni, mert a hordozóba betéve hátrafeszítheti a kicsi lábfejét. úgy szokták ezt kiküszöbölni, hogy 1 mérettel nagyobb rugdalózóban hordoznak, azzal nincs ilyen gond. vagy tipikusan hordozásra alkalmasak a lábfej nélküli kezes-lábasok. rengeteg helyen kapni ilyet vékonyabat, vastagabbat. én abba öltöztetném.


mondjuk viszont csatosba nem tennék 4hónapos babát.

2017. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Én kigombolnám a kabátom, pulcsira venném fel a hordozót és a kabátot kívül venném fel, így a test melegem jobban érzi majd és én se fáznék.


Itt is esik meg fúj. 12 fok van! Én bodyt, vastagabb pulcsit, harisnyát, nadrágot, cipőt adnék rá. Plusz sapi. Legtöbbször én nyálkendőt kötöttem a nyakára, sál gyanánt.. Na meg elvinnék egy vastagabb sálamat amivel kívülről beborítanám. Hogy ne nagyon kapjon ebből a hideg esős szélből.

2017. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nyugodtan ráadhatsz valami polár nadrág és kabát szerelést, meleg sapival. Alatta pamut ruházat. Bár szerintem amint megfogod a gyereket, hogy belerakd a hordozóba, az egész felsőruházata a nyakába fog csúszni. Én a helyedben esernyőre csukható sport babakocsit vettem volna. Nem foglal nagy helyet összecsukva, és lehet a buszon vinni. Egy kézzel és lábbal összelehet hajtani és vissza, másik kezedben addig a gyerek van.
2017. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem Baby Björn hordozóm volt, és ahhoz lehet kapni zsákot

[link]

Esetleg varrhatsz valami hasonlót, elég egyszerű, nincs hátulja

[link]

2017. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

A rugira adok egy talpas nacit (alatta mindig van zokni), fentre meg egy vékony pulcsi és egy vastag kapucnis mellény. Én kendőben hordozom, ilyenkor dupla rétegben felhúzom a hátára. A kapucni védi a buksiját. Van egy hatalmas kardigán, az van rajtam, és rá tudom gombolni. Terhesen is hordtam.

Meleg helyen ki tudom gombolni a kardigánt és leveszem róla a mellényt.

Mondjuk sokat nem voltunk kint, 10 perc a fogorvos gyalog.

2017. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bodyt, termó kezeslábast (lábfej nélkülit vagy nagyobbat, ahogy itt előttem írták), tutyit a lábára, van direkt hirdozós ilyen megkötős, ami nem esik le) és füles középmeleg sapit. Itt ma tök hideg volt, elővettük a csizmákat (no azért nem a bundásakat). Attól, hogy szeptember van még az időjárást kell nézni, nem a dátumot. Ja, és én is mindig kabát alá kötöttem a gyereket és a kabátot nyitva hagytam, így ha meleg helyre mentem le tudtam venni a kabit és a gyereket se kellett annyira beöltöztetni.
2017. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!