Ciki lett a Pepco-s ruha?

Figyelt kérdés

Tudom, olcsó és van közte pár silányabb minőségű ruha, ennek ellenére én sokat vásárolok ott a gyerekeimnek, mert arra a 2-3 hónapra, amíg át nem növik, pont tökéletes. Annyit kibír, használtan meg úgyse tudsz eladni kb. semmit, mert mindenkinek ingyen kellene, így megmondom őszintén, játszótérre, itthonra, oviba, bölcsibe sajnálok rájuk adni márkás, drága ruhákat, mert azonnal összekoszolnak, néha el is szakítanak.

Persze, az ünneplő más.

Na most olvasom a fb-os anyukás csoportokban a ,,kibeszélő posztot", h milyen anyuka az, akinek csak pepcos cuccokban jár a gyereke?!

Nem tudtam, hogy ciki...



2017. szept. 30. 17:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Azt nem tudom h ciki e, de én is sokat vásorlok ott. Ahogy írtad, arra h tiszta homok, kosz legyen teljesen jó. És valóban kb 2-3 hónap alatt kinövi.

Feleslegesnek tartok 2-3 ezret költeni egy nadrágra amit 2 hónapig fetrengésre használ a gyerek

2017. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem ciki!Miért is lenne az?

Tiszta,kényelmes és nem rongyos,foltos...

Akkor mi is a baj?

2017. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki.

Én is ott vásárolok magamnak is mert szerintem megéri.Ahogy meg írtad a gyerkőcök kinövik meg ha játszanak összekoszolódik és ha ki is kell dobni mert elszakad,kinyúlik stb.szerintem egy pepcos ruhától könnyebben megválik az ember mint egy drága márkás ruhától

2017. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tudtam,hogy ciki...köszi az infót!

Mindazonáltal pont nem érdekel,hogy ciki-e vagy sem 😁

Mellesleg szerintem egyik pepcos ruhára sincs ráírva nagy betűkkel,hogy ott vették,szóval aki ennyire tudja,hogy melyik a pepcos ruha,az valószínűleg szintén onnan öltözteti a gyerekét (is),ergo nem értem milyen okkal beszél ki mást ez miatt...

2017. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, vagyis szerintem nem.

És a csoportokban is van jópár anyuka, aki egyetért abban, hogy arra a pár hónapra tökéletes.

2017. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Na meg szerintem nem mindegy,hogy pl. egy sapkát 1500-ért vagy 150ért vesz meg az ember...nekem nem mindegy
2017. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem ciki.

Én egy rakat pepcos ruhát vettem akciósan 3-500 ft-ért. Ennyiért max használt vackot kapnék, ami ki tudja hány gyerkőcön volt már.

2017. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Pukkadjon meg és szórja a tízezreket nyugodtan akinek ciki! Én meg megveszem az olcsó pepcost és több pénz jut az egyéb kiadásokra.
2017. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, amikor pár Miss Picha kibeszél más anyukákat, csupán azért, mert nem Gucci cuccokban pipiskednek a gyerekei (is).
2017. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ciki, akinek ez ciki. :-D
2017. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!