Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara, H und M? Ezeken kívül...

Zara, H und M? Ezeken kívül hol tudnék babaruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Első kisbabánk lesz, nemrég tudtuk meg, hogy kislány. :)


Hol vannak még babaruhák?

A Brendonban nem igazán voltak olyanok, amik tetszettek, meg pl. volt olyan, ami már 3-4 évvel ezelőtt is ott volt, babaruha kínálatból nem annyira győzött meg.


Külföldről érdemesebb rendelni? Vagy kik hol vásárolnak?

Nem hiszem, hogy csak 2-3 boltban lehetne normális babaruhákat kapni.


Köszönöm előre is!:)


2017. okt. 1. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Next, van a westendben de rendelhetsz online is, jó minőségűek és szépek is.
2017. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Next, C&A, Kik, Tesco
2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Tesco-s F&F egész jó minôségû, van olyan jó, mint a H&M, viszont olcsóbb
2017. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
A pepcoban is aranyosak vannak. Arra a pár hétre amíg rá tudod adni, bőven jó.
2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Pepco nekünk nem igazán tetszik, túlságosan "tömeg", vagy nem is tudom... Azért meg nem fogok olyan ruhákat venni, amik nem annyira tetszenek, mert úgysem hordja majd sokáig.
2017. okt. 1. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Pepco, Tesco, KIK. Pár hét alatt kinövi, fölösleges súlyos ezreket fizetni érte.
2017. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
A zara, meg a h&m nem tömeg? :D
2017. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a H&M-et hívom egyenruhának olyan sok kisgyerek hordja, nem ok nélkül, ár-értékben nagyon jó, szép és praktikus gyerekholmijaik vannak, sok az akció, webshopban is. Én még Nextet és a Gapet szeretem, mindkettőt csak online rendelem. Utóbbit gap.eu-ról, hírlevélre érdemes feliratkozni és szinte lehetetlen teljes áron vásárolni, mindig van valami akció, kuponkód. Érdemes még a george.com-ot is megnézni, elég drágán szállítanak, érdemes többen összeállni, de elég olcsón tök jó cuccok vannak. Vagy van még a pns team vásárlásközvetítő, sok webshopból lehet tőlük rendelni és az angliai akciókat is ki lehet használni, a nextre nagyon ráálltak. Jó készülődést és minden jót a kisbabához!
2017. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tesco, C&A, Reserved gyerek részlege, Takko, Lidl, Aldi, amúgy meg rendelni is szoktam : Next, TU, George, ha nagyon sok pénzem van akkor Monsoon :-D

Nekem a Gap nem tetszik, sem a Benetton.

2017. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha flancolni akkarsz akkor zara,gap,next.eből csak zara van tudtomal az árkádban pesten,next kivonult már 2 éve magyarországrol,mamas&papas.

H&m ,pont annyira tömegbolt mint kik,pepco,lidl,f&f,aldi,stb

Van egy csomobolt ahol aranyos gyerekruhát kapni olcson.

2017. okt. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!