Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen gyakran mosod a baba...

Milyen gyakran mosod a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Ha reggel ráadod és ugyanolyan tisztán veszed le róla mint ahogy ráadtad, egyetlen folt sincs rajta, ráadod még egyszer vagy ennek ellenére kimosod? Érdekel, hogy pár hetes és nagyobb babáknál hogyan csináljátok.
2017. okt. 3. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sosem adtam rá vissza.Este ment a mosásba.Ez így van most is.Már lassan 3 éves
2017. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Én ki szoktam mosni, mert rengeteg ruhája van, de ha ugyanazt ráadnám akkor se lenne semmi baj.
2017. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Minden nap megy a szennyesbe és másnap tiszta ruhát kap, ahogy mi felnőttek is tiszta ruhát veszünk fel.
2017. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk van otthoni ruha és utcai ruha.

Az utcai ha csak 1-2 órát volt rajta akkor nem mosom. Amúgy megy a szennyesbe.

Az otthonit se cserélem minden nap csak ha leeszi stb. Akkor naponta többször is. Amúgy 2 naponta. Ha sokat nem vagyunk otthon akkor van, hogy 3 napig is jó.

2017. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Utolsóéval egyetértek.

Mikor pici volt, este levettem, másnap tisztát kapott.

Nagyobbnak is mindig cseréltem.

Nálunk is van otthoni, és utcai. Utcai ha csak épp dokihoz mentünk, és még csak nem is evett míg rajta volt, csak a babakocsiban vagy autósülésben ült, nem mosom, egyből leveszem, és még ráadom egyszer utána mosom.

Az itthonit viszont napközben is cserélem, mert előke nélkül is mindig tiszta kaja (most tanul egyedül enni) és a homokozás után is szépen néz ki. Ezeket természetesen egyből leveszem róla. :)

2017. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk is hasonló, mint az utolsók írták, annyi van még, hogy én a benti otthonit két nap után kinti otthoninak adom rá, mert sokat homokozik, és csak utána mosom ki.
2017. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Amikor szükséges.Csak azért nem mosom ki,mert nehogy már két egymást követő nap ugyanaz legyen rajta!...

És nálunk is van itthoni,valamint utcai ruha.

2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem most 6 hónapos, és a mai napig ami este lemegy róla, az mosva van. nem sajnálom kimosni, mert van sok másik.Nagyobb gyereknél, ha nem koszos/ piszkos gatyót pl.nem mosok mindennap. ( ez mondjuk 2-3 évesre vonatkozik)
2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

3 hónapos a kicsi, hát pulcsit és kocsikabátot én nem mosom mindennap, ha nem bukta le. Ezekben csak babakocsiban fekszik 1-1,5 órát. Minden mást dobok a szennyestartóba.

A 2 évesem itthoni ruháját én mindennap cserélem. Utcai nadrágot, pulcsit ha koszos.

2017. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy 2 naponta ezeket is mosom azért.
2017. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!