Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ötujjas cérnakesztyűt lehet...

Ötujjas cérnakesztyűt lehet venni valahol 2 évesnek?

Figyelt kérdés

Bélelthez még meleg van, de egy vékony már jól jönne, mert jéghideg a keze, de a kétujjasban nem tud megfogni semmit (homok, levél.. ), így leszedi.


Ötujjas van ekkora méretre valahol?


2017. okt. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
TEscoba, pepcoba már láttam, sőt mintha a kikbe is.
2017. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol, ahol gyerek kesztyűt árulnak.


Én most adom el 4 éves fiam kinőtt kesztyűit, egyik cérna, másik zsenília. És amikor próbálta a boltban az újakat, akkor is volt, ami pici volt rá.


Viszont elbajlódsz majd a feladással, és ha türelmetlen típus, akkor nem is biztos hogy hagyja, hogy sokat szenvedj vele, inkább marad anélkül...

2017. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, pepco-t még nem néztem, a mi tesco-nkban nem volt.

Türelmetlen, én viszont türelmes, teszünk pár próbát.

2017. okt. 4. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Pepcoban vanak már kesztyük.
2017. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Se a tescoban, se a pepcoban nincs a méretében, végig jártam. Kétujjas bélelt volt csak olyan piciben.
2017. okt. 14. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Kikben vettem, de az én 2 éves fiamnak majdnem akkora a keze, mint a 4 éves lányomnak
2017. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem tűnt fel, hogy kicsi keze lenne, de most a hm-ből a 74-80-ast hoztam el (ez téli, kétujjas) és óriási rá ( [link] Mindezt úgy, hogy bodyból 92-est, 98-ast hord.
2017. okt. 19. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!