Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A lidl-s kisgyermek sídzseki...

A lidl-s kisgyermek sídzseki elég meleg télikabátnak?

Figyelt kérdés

[link]

Szoktak normál télikabátot is árulni?


2017. okt. 5. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg.

Én tavaly vettem. A széltől véd és nem ázik át, de csak akkor nem fázik ha intenzíven mozog benne. Ha csak simán sétál minuszokban, akkor hideg.

2017. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó télre.
2017. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a héten vettem egyet és otthon felpróbáltam a fiamra, bár már akkor sejtettem hogy nem elég meleg mikor a csomagolás még rajta volt ... én inkább visszavittem a boltba és visszakértem az árát, nincs bélelve, ez csak átmeneti kabátnak jó vagy nagyon rétegesen alá kell öltözni.
2017. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ajánlom télire. Ősz-tavaszi kabátnak teljesen jó, mert vízlepergető a felső rétege, nem ázik el benne és az erősebb szelektől véd (amint már írták is előttem). Viszont télre, nagyon hideg, nincs benne bélés. Nagyjából annyira meleg, mintha egy vastag pulcsit adnál rá. Intenzív testmozgás, sportolás alatt viszont teljesen jó, de egy téli séta közben az ilyen kabátokban meg lehet fagynj.
2017. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. okt. 6. 03:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes télikabát ,ugy is van alata még pulcsi a gyereken,sál is még nem fázott a lányom bene .
2017. okt. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!