Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

A lidl-s kisgyermek sídzseki elég meleg télikabátnak?

[link]

Szoktak normál télikabátot is árulni?

2017. okt. 5. 15:37  Privát üzenet  

A válaszok

Nem meleg.

Én tavaly vettem. A széltől véd és nem ázik át, de csak akkor nem fázik ha intenzíven mozog benne. Ha csak simán sétál minuszokban, akkor hideg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. okt. 5. 16:27 Privát üzenet
Teljesen jó télre.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. okt. 5. 17:10 Privát üzenet
Én a héten vettem egyet és otthon felpróbáltam a fiamra, bár már akkor sejtettem hogy nem elég meleg mikor a csomagolás még rajta volt ... én inkább visszavittem a boltba és visszakértem az árát, nincs bélelve, ez csak átmeneti kabátnak jó vagy nagyon rétegesen alá kell öltözni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. okt. 5. 21:58 Privát üzenet
Én sem ajánlom télire. Ősz-tavaszi kabátnak teljesen jó, mert vízlepergető a felső rétege, nem ázik el benne és az erősebb szelektől véd (amint már írták is előttem). Viszont télre, nagyon hideg, nincs benne bélés. Nagyjából annyira meleg, mintha egy vastag pulcsit adnál rá. Intenzív testmozgás, sportolás alatt viszont teljesen jó, de egy téli séta közben az ilyen kabátokban meg lehet fagynj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. okt. 5. 22:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 5/6Időpont 2017. okt. 6. 03:36 Privát üzenet
Tökéletes télikabát ,ugy is van alata még pulcsi a gyereken,sál is még nem fázott a lányom bene .

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. okt. 6. 05:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kokuszpolya nyari babanak nem tul meleg?
Nyáron adtok egy év körüli babátokra bodyt ha nagyon meleg van? Vagy inkább bugyit?
6 hónapos fiamnak meleg lett az overál. Mi az a ruha ami erre az időre megfelelő? Hol veszitek?
Szerintetek ez a sapka milyen anyagból van? És elég meleg fagyos téli időben is?
Hol lehet extra meleg hálózsákot kapni?
Síelők! Egy síkabát mennyire meleg? Használható a hétköznapokban? Vagy csak síelni jó benne?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!