Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem bölcsis 2 évesnek hány...

Nem bölcsis 2 évesnek hány overált vesztek?

Figyelt kérdés

Eddig még mindig elég volt 1, de tavaly még csak babakocsis volt, nem koszolta úgy.


Volt aki 2 évesnek is csak egyet vett? Megbántad?


2017. okt. 8. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó ha van kettő. Több szerintem felesleges. Enyémnek annyi lesz.
2017. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Kettőt.... egyet az utcára ami csini és egyet normált az udvarra (az udvari nagyon jól funkcionál váltónak mert volt,hogy futtában voltunk, jól össze koszolta az utcait aztán haza másik ráad és mentünk is tovább)
2017. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kettőt veszünk mi is.
2017. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Másfél éves kiscsajom van, ő kettőt kap. Utcai, és otthoni "koszolós".
2017. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden ruhája utcai, mivel nincs udvar.
2017. okt. 8. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyet vettem udvarra és játszótérre. Ha valahová egyéb helyre mentünk, akkor kabát és normál nadrág volt rajta. Most lesz ovis, szintén 1 lesz neki. Nem egy földön fetrengős típus, de ha vállalhatatlanul koszos lesz, akkor kimosom és reggelre megszárad.
2017. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy volt neki, váltásnak kabát volt bélelt kordnadrággal. Nekünk így nagyon bevált, sétához, játszótérhez overál, ha vásárolni is mentünk vagy más olyan helyre, ahol vetkőztetni kellett, akkor a kabát praktikusabb volt.
2017. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet vettem, elég volt.

Biztos az is számít, hogy nálunk jó meleg van, ha kellett este kimostam, reggelre a radiátoron megszárad.

2017. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mind hasznos volt.
2017. okt. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!