1-2 év körüli gyereknek mikortól adtok rá bodyt? Nem találok a méretében normálisat. Illetve bent a hideg kövön csak zokniba van?

Figyelt kérdés

Hosszú újjú pólokat hord de folyton tűrögetem le ahogy felveszem, meg csúszdázik stb feltűrődik és kint a dereka. Ezért gondoltam trikós bodyt veszek neki mivel 2 hosszú újjú meleg lenne, de sehol nem találok 92-es trikós bodyt , ti mit adtok rá és hol vesztek póló alá?

Illetve hideg a padló, már én is papucsot hordok itthon mert zokniba fázik a lábam ,de 20-as papucsot szintén hol tudok venni? Vettem tescoba egy mamuszt a méretében de 2 percenként leesik a lábáról.. vagy elég a zokni?

Tudom hogy a nem hidegtől lesz beteg, de akkor is kellemetlen ha az embernek fázik a lába.


2017. okt. 11. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyél pólós body-t és arra hosszú ujjút, vagy akár hosszú ujjú body-t. Bőven van még a méretében. :)


Én nem szívatnám papuccsal az éppen járni tudót, viszont nálunk is baromi hideg a kő a nappaliban, úgyhogy mi a központi részekre (kanapé elé, illetve középre, ahol nagy hely van játszani) vettünk szőnyeget. Fel is dobja a szobát és a hideg ellen is segít. :)

2017. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Én pólós bodyt adok rá, plusz egy vékony hosszú ujjút. Pont 92-est hord az enyém is. Tescoból, H&M-ből veszem, de szerintem van a Pepcoban, C&A-ban is kismillió.

Nem tudom hol keresel, hogy nem találsz. 98-as, 104-est már tényleg nehezebb, de 92-es még szinte mindenhol van, ahol babaruha van.

Nálunk laminált padló van, zokniban van. Nem fázik.

Ha kőpadlótok van, akkor esetleg olyan benti cipő, amilyen nagyobb korában is vennél,oviba, bölcsibe. Én a kínaiban szoktam venni tépőzáras Wink cipőcskét, ha megyünk valakihez azt adom rá, vagy zokni, plusz gumiklumpa.

2017. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikortól? Inkább mikortól nem. A nyári hőséget leszámítva, mindig body van rajta születése óta és így is lesz a szobatisztaságig.

Trikós body-t a H&M oldaláról tudsz rendelni, de a többiekhez hasonlóan én is simán rövid ujjú body-t adok alulra.

Most növi ki a 92-est.

2017. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*

hideg padló kérdés: csúszásgátlós termo zokni + alá sima.

De a lidlben most lesz akciós házicipő, szemezek vele.

2017. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a h m-böl rendeltem 92-eset, pepcoba nagyobbak is vannak.
2017. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2 zoknira gondoltam én is ,akkor ha nem találok benti cipőt maradok ennél.

Trikósat keresek kimondttan, arra kényelmes a 2. réteg, hm -be nem találtam csak 68-ig , de most látom honlapon van érdekes élőben nem találtam.. köszönöm megnézem akkor :)

Másik kérdés..

Kesztyűt hogy szokta meg a gyereketek? Sose volt még rajta, nagyon idegen lesz neki hogy valami van a kezén? Milyet vetettek másfél év körülinek télre ujjasat vagy 1 ujjasat?

2017. okt. 11. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, 86os ruhákat hord.ahol én vásárolok ott mindenhol van. tesco, pepco, főleg ott szoktam ruhákat venni, de a c&a-ban is szokott lenni. a h&met nem szeretem, hülyék a ruhák ott szerintem, még sose sikerült találnom egy darabot se, ami tetszett volna.
2017. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 éves, 98-as méretet hord, ezt már nehezebb találni. Scamptől szoktam rendelni, néha Brendon, máshol én nem találtam. 92-es méretet még H&M-ben vettem inkább. Rövid ujjút szoktam ráadni. Nyáron nem adtam rá de ahogy bejöttek a 20 fok alatti hőfokok, elkezdtem ráadni.

A zoknihoz nem tudok hozzászólni, nekünk elég, de 1. emeleti lakás, nem kertes.

A deichmannban láttam de biztos van máshol is olyan, hogy magasabb szárú zokninak tűnik, az alja gumis. Ezek melegebbek a sima zokninál. Az én fiam mondjuk nem tűri el a lábán.

2017. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha azokra az extra puha,nem is tudom milyen anyag az, és ilyen csúszásgátlós gumi nélküli bokával ,na olyat én is vettem pepcoba 5 párat mert milyen puha de mindig lerántja lábáról, talán ha 2. zokni lesz eltűri :D
2017. okt. 11. 14:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig van rajta body. Nappal rövid ujjú,éjjel hosszú,plusz nadrág. Nappal hosszú ujjú pólót kap rá.

Csak 1 zokni van rajta,panel 3.-on nem hideg a padló. 1.5 éves lány.

2017. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!