Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csecsemő ruhák mosása 30 fokon?

Csecsemő ruhák mosása 30 fokon?

Figyelt kérdés

Nagyon szép babaruháink vannak, viszont ha 60 fokon mosom rendszeresen, nagyon hamar kikopnak, tönkremennek.

Ha 30 fokon mosom ki a ruhákat, ugyanolyan szép, tiszták lesznek + vasalóval 3-as fokozaton mindent átvasalok, fertőtlenítek, akkor az is jó?



#ruha #baba #mosás #30 fokon
2017. okt. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, milyen baleset éri, és milyen mosószert használsz. Tapasztalatom szerint a kaki foltok nem jönnek ki 30, de még 40 fokon se. Aztán lehet, h csak béna voltam.
2017. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40 fok a legalacsonyabb a gépünkön (régi), sose mostam többel. Lehet kapni fertőtlenítő adalékot, pl.: sanytol, de sokan az ecetre esküsznek.
2017. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vanish szappannal kimosom a foltokat kézzel. Jól kiöblítem. Utána teszem be 30 fokra.
2017. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak 40 fokon mostam mindent max előmosásal .
2017. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen! olvastam, hogy a baktériumoknak teljesen tökéletes az életükhöz a 30 fok, tehát semmi értelme nincs a mosásnak így, csak átterjednem a többi ruhaneműre a mosógépben.
2017. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De pont azért írtam,hogy magát az anyagot kímélem a 30 fokos mosással, hogy ne 2 órán át suvickoljam 60 fokon, viszont mindent átvasalok 3-as (legforróbb) fokozaton.
2017. okt. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!