Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kb.33 cm átmérőjű pamut sapka...

Kb.33 cm átmérőjű pamut sapka nem kicsi újszülöttre, kórházi benntartózkodásra?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs méretezve, és az adott üzletben újszülöttre, csak ilyen egyforma nagy, méret nélküli sapkák voltak.
2017. okt. 19. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerületű, ugye? Átmérőnek igen nagy lenne... Egy nagyobb pizza mérete :-)

Kérdésedre válaszolva : ha nyúlik az anyag, szerintem nem lesz kicsi. DE nem mindegy a baba fejének alakja, a kislányunknak hosszúkás, a homloka nagy, igy a 40-es fejkörfogatára 43-as sapi jó.

Újszülöttként nem volt sapi rajta... Igy azt nem tudom.

Azért ha van rá mód, szerezz be nagyobbat is.

2017. okt. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a kerületre gondoltam, csak tévesen írtam. Köszönöm a választ.
2017. okt. 19. 06:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy mi c&a-s kissapit vettünk 56-os méretben, ami a honlap szerint 40-41-es buksira való ( [link] és éppen csak jó volt a papíron 30-as kobakkal születő (ám nagy hajú) babára.
2017. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor próbálás nélkül a mérettel ellátottakkal se könnyebb megtalálni a megfelelőt.
2017. okt. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!