Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti milyen lábbelit vesztek...

Ti milyen lábbelit vesztek járni nem tudó babátoknak télre? Hol veszitek?

Figyelt kérdés

Babakocsis, hordozós sétáink vannak-lesznek, örülnék ha nem fázna a lába. Biztosan lesz olyan hogy tipeg majd benne, de alapvetően egyelőre még csak a tágyak mellett áll, ezek mentén sétál.


Egy ilyen jó lehet? Ti szoktatok Deichmann-ban vásárolni?

[link]

[link]


2017. okt. 22. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Puhatalpú csizmát (liliputi) vettem múlt télre, amikor még nem ment önállóan.

"Normál", merev cipőt biztos nem vettem volna.

2017. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is liliputit vettünk első cipőnek/csizmának, és utána is mindig azt néztem a cipőknél, hogy nagyon rugalmas/hajlékony legyen a talpa. A deichmann-ban kaphatók között is van néha jó de ki kell fogni ... merev/keménytalpút semmiképp ne vegyél.
2017. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nem nyitott aljú anorákot +harisnyát+vastag zoknit adtam tavaly a 3hós babámra
2017. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, bizonyos méreten felül már nem gyártanak lábfejes overált.
2017. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
4es,a kérdező nem tért rá ki,hogy mennyi idős a babája,de mivel azt írta,hogy hordozós,baba kocsis sétáik vannak,lesznek javarészt,gondolom nem 2-3 évesről beszélünk
2017. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5, abból viszont hogy áll és bútorok mellett sétál, egyértelmű hogy nem is pár hónaposról van szó. ;)

(Átlagos mozgásfejlődésű gyerek 1 év körüliként jut el ide).


Meg nem is azt kérdezte, hogy cipő helyett mit adjon.

Hülye is lenne zárt overált venni, amikor valószínűleg pár hónap múlva elindul.

2017. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is liliputi hordozós csizmát vettem.
2017. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz csak 3 hós a kisfiam, még van lábfejes overállja, de már abból is 74es kell, ami után már lábfej nélküliek jönnek. Én is utánanéztem és egyértelműen puhatalpú cipellője lesz, Liliputiból tavasszal, ha elkezdi felhúzni magát! Ilyen vastag, merevtalpút még nem szabad ráadni
2017. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. okt. 24. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!