Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 10 hetes babaánál éjszakai...

10 hetes babaánál éjszakai nyugtalan vergődős alvás mit jelent? Melege van? Vagy fázik? Vagy egyik sem? Felszinesen alszik éjjel, csak a karomban jó

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet, de fájhat a hasa is, vagy esetleg szomjas. De ne altasd a karodban, mert később nem fog az ágyában aludni.
2017. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ikor felébred jön cicre majd a cicin elalszik akkor raknám vissza még le sem ért az ágyba máris felébred ha le is érkezem tennim 10 perc mulva megy a láb emelés és földhözcsapás, komolyan olyan hasizma lehet mint egy sportolónak, nem görcsösen huzza össze a lábát hanem nyilegyenes tartásban emeli az égnek
2017. okt. 25. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk bevált a rajtam alvás, így én is tudtam aludni. Kitámasztottam a karomat párnákkal, a baba a mellkasomon. Gyakran aludtunk így.

Barmi lehet a baja, de lehet, hogy csak jobban akar erezni téged, hallani a szívverésed, amit megszokott.

A karban altatást nem fogod bírni, azt szerintem ne tedd gyakorlattá.

2017. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- fogfajas

- etelerzekenyseg / haspuffadas

- lappango betegseg

- szeparacios szorongas


Ezek a leggyakoribb okok.

2017. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tarkóját, ha nedves, melege van. Ha a lábait húzogatja, hasa. Ha a szája felé turkál foga.
2017. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!