Kinek mi a tapasztalata a hálózsákkal?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám mostmár mindenfele mozog álmában ès folyton kitakarózik éjszaka. Azon gondolkodom, hogy hálózsákot veszek neki. Leírnátok a tapasztalataitokat? Nem gabalyodik nagyon bele éjszaka? Van olyan baba, aki nem szereti?
2017. nov. 2. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gabalyodnak bele és nagyon szokták szeretni. 😊
2017. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont a forgolódás miatt csak a lábas/tipegő hálózsák vált be.
2017. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gabalyodik bele, nagyon szereti, 2,5 eves, 2 honapos kora ota hasznalja.
2017. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek szeretik de már pár napos korban hozzászoktattam őket. A nagynak csak a tipegő hálózsák jön be mióta nem kiságyban alszik, de addig a sima is tökéletes volt.

Nem gabalyodnak bele éjszaka de nem érdemes 5 számmal nagyobbat használni, 1-2 számmal nagyobb még szuper (sőt 1 számmal kell is)

2017. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem gabalyodik bele, 1,5 eves, kb 1 eve hasznalja.
2017. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a hálózsák jöhet szóba a forgolódás miatt. Nekünk tipegő se kell, sima hálózsákban is szaladgászik, sőt még az autójára is felül a 15 hónaposom :) gőzöm sincs hogy csinálja :)
2017. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 1 évesen kezdtem el használni a nagyobb lányomnál és nagyon szetette, idén tavasszal tettem el. Most 3 éves és időnként kérné, de már ügyesen takarózik.

A kicsi 6 hónapos, most kezd kiforogni a paplan alól, úgyhogy lassan kipróbáljuk.


Nagyon hasznos, érdemes venni.

2017. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sima polyarol váltottunk 3 hetes koraban halozsakra. Imádja.
2017. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most 1 éves, nem gabalyodik bele, nem azt mondom, hogy imádja, mert reggel ülne fel, és az neheze ben megy neki. De nincs vele baja ezen kívül és inkább így, mert a takarót állandóan lerúgja.
2017. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az egyik szerette, a másikra nem lehetett ráadni.
2017. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!