Fürdőlepedő kérdés?

Figyelt kérdés

Védőnőm tanácsára pelenka anyagú kifogót és fürdőlepedőt vásároltam a hamarosan érkező kisfiam fürdetéséhez. Anyósom viszont frottír törölközőt erőlteti. Én azt nem gondoltam, hogy kellene. Ti használjátok? Tényleg hasznos lehet? Nem tudom igazából, hogy miért kell több féle egy törölközéshez. Na meg persze benne van az is, hogy anyósom lehet csak okoskodni akar (" ő úgy szokta ") mert eddigi hónapokban sem volt hasznos tanácsa, de ezen most elgondolkodtam.

Válaszokat köszönöm!


2017. dec. 14. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat en puha kapucnis flotir babatorolközőket vettem mindket gyereknek, nekünk bejött teljesen, én pl sose hasznaltam kifogot meg pelenka anyagú törlőket fürdéshez, nekem az nem tetszik. De nyilván abban is meg lehet törülni a babat, vegülis tök mindegy, kinek mi tetszik.
2017. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
79%

Kedves Kérdez!

Sosem használtam a pelenka anyagú kifogót,csak frottír kapucnis babatörölközőt.Most meg már sima nagy frottír fürdőlepedőt mert a babatörölközőket kinőtte.1 éves.

Én szerintem próbáld ki a frottírt is,és amelyikkel neked kényelmesebb,vagy amit jobbnak gondolsz csináld úgy.

2017. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valójában nem is tudom mi a különbség, és miért "kell" kétfélét használnom egy törölközéshez.
2017. dec. 14. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én az ikeában vettem kapucnis frottír babatörülközőt. Szereti ha belecsavarom, nekem a pelenka anyagúnál ez kényelmesebbnek tűnt.
2017. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Én is csak frottírt használtam mindkettőnél, és az én koromban minket is abba töröltek babaként. Csak több vizet tud felszívni, mint egy tetra és puhább is. Nem kell kétféle elég az, ami neked bejön. Előbb-utóbb úgyis kell majd frottír, szerintem felesleges a tetra arra a pár hónapra, míg nagyon pici és elég az is.
2017. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell kétféle törölköző. Jó lesz az, amit vettél. Nekünk kifogóink vannak, nagyon jó a nedvszívóképességük, még mindig azzal törölközik lányom, aki 3 éves. Kaptunk kapucnis frottírt is, azt valamiért csak babaúszásra vittem, azzal is meg lehetett törölni, de én jobban szerettem a pelenkaanyagot.

Lényeg, hogy mindkettővel meg lehet törölni a babát, ezért ne vegyél újat. Ha valamiért nem válik be, később vehetsz másikat, de nem kell betárazni mindenféléből.

2017. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is a frottír kapucnis kifogóra szavazok. 21 hós a lányom,még azt használjuk neki. Az xxl-ben (kínais) vettem nagy méretűt,szuperül funkcionál esténként :) .
2017. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem frotir anyagú kapucnis és pelenka anyagú kifogó is. Felváltva használjuk őket. Mindkettő tökéletes torolkozesre
2017. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk pelenka anyagúak vannak, azt gondoltam, jobban issza a vizet. Teljesen jó, több, mint 2 éve használjuk.
2017. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tetra nagyobb, tovább tudod használni. Az átlag kapucnis 75*75-ös, hamar kinövik.

Mindkettő volt nekünk, a tera szerintem gyengédebb a bőrhöz, a frottír durvább akkor is ha csak itatod a vizet, nem pedig dörzsölöd.

2017. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!