Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyon hülye ötlet picibabát...

Nikossz kérdése:

Nagyon hülye ötlet picibabát úgy öltöztetni, hogy rövid ujjú v. ujjatlan body, rá hosszú ujjú body, és kisnadrág?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tele vagyok szebbnél szebb hosszú ujjú bodykkal, amiket szeretnék kihasználni amíg nem növi ki a picur, de még itthonra is kell sztem minimum két réteg felülre... Pelenkacserénél végülis csak egy plusz patent, nem hiszem hogy nagyon megbonyolítaná a dolgot, és kényelmetlen se igen volna a kicsinek.

2017. dec. 20. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Én így oltöztetem a gyereket. Teljesen jo! Adj még rá egy zoknit is. Kényelmes, az tuti! Ja és nadragnak en egy sztreccses leggingst adtam ra, az kenyelmes a piciknek
2017. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mekkora pici baba, de én itthonra mindig csak egy hosszú újjú body és nadrág kombóba öltöztettem, vagy rugdalózó, 23 fok van a lakásba. 1x volt beteg tavaly, bár ő izzadós gyermek.
2017. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon hülye ötlet. A hosszú ujjú bodykra miért nem adsz ujjatlan rugdalózót?
2017. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy oltozteted ahogy akarod :D vagyis nekem mikor pici volt(kb 3 hónapos koráig) mindig ruguba volt itthon és alatta egy hosszú ujjú body.szerintem ez a legkényelmesebb egy ilyen pici babának,tuti nem nyomja a derekát a gatya gumi és nem fog felcsuszni a felső sem ha felveszed.

Ha nagyobbrol van már szó akkor adj rá gatyát.

2017. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, hogy hány fok van a lakásban. Pl. 23 fokban szerintem sok, 21 fok körüli hőmérsékleten pont jó.


Én mondjuk az ujjatlan bodyt jobb ötletnek tartom alsó rétegnek, mert az nem tud felcsúszni a hosszúujjú alatt, mint esetleg egy rövidujjú.


Praktikussági szempontból tényleg nem oszt-nem szoroz az a plusz 3 patent, és szerintem a babának sem kényelmetlen.

2017. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha van egy cuki télikabátod,akkor azt is add rá,mert nyárra már kinövi és nem gyönyörködhetsz benne. A gyerek nem neked öltözik!
2017. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-asnak : a legtöbb ruhát ismerősöktől kaptam, ujjatlan rugim csak egy van, nadrágom viszont egy csomó.

6-os : képzeld, tényleg van cuki télikabátom, és rá is fogom adni :D De egyébként nem a gyerek öltözik nekem, hanem én öltöztetem a gyereket,pont ezért kértem ki a többiek véleményét. Azzal meg nem értem, mi a gond, hogy szeretném szépen, de egyben praktikusan felöltöztetni őt... Szerintem nem én vagyok az egyedüli szülő, aki így van ezzel.


A többieknek köszönöm a választ! :)

2017. dec. 20. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Te tudod, de 2 body egymáson minden, csak nem praktikus. Akár vehetnél is néhány rugdalózót, ha azt épp nem kaptál.
2017. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem adtam rá két body-t, mert nagyon vastag lett a patentos réteg egymáson és zavaró volt.

Ezért vagy hosszú ujjút adtam rá és rá egy mellényfélét (vagy vastagabb póló), így a mellkasán és hátán két réteg volt, vagy rövid ujjú body+egy hosszú ujjú valami (vékony pulcsi, kardigán stb.).

2017. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem buta ötlet, nyugodtan add így.
2017. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!