A kislányotok hány éves korától viselte el magán a nejlon harisnyát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ritkán adok rá,de az elejétől kezdve nem zavarta.Majdnem 2 volt,mikor először adtam rá.
2018. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
2 évesen simán, kisebb méret szerintem nincs is. Az más kérdés, hogy a harisnya meddig bírja a gyereket. Most (3 éves) max. 2 alkalom és kuka egy nylon harisnya.
2018. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez kortól függ. Én már 37 éves vagyok, de csak akkor veszek nejlon harisnyát, ha elkerülhetetlen.
2018. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell (!) elviselnie?

Ha szenzorosan (tapintásra) kicsit is érzékeny, kínzás neki.

Iskolásként viselt elóször.

2018. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elmúltam 50, de nem viselek harisnyát. Inkább nem veszek szoknyát, vagy olyan hosszút választok, hogy elég legyen egy térdfix. Azt még valahogy kibírom.

Mikor gyerek voltam, még patentharisnyát hordtunk, azzal nem volt gondom, és kb. 20 éves koromig a nylonharisnyával sem. Később viszont már viszketett tőle a bőröm. 22 évesen mentem férjhez és a menyasszonyi ruhához is térdzoknit viseltem szegény anyám teljes megrökönyödésére. Nem nyugtatta meg, hogy úgyse látja senki.

Meg is bolondultam volna nyáron, harisnyában...

2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak ilyen müszálas harisnyája csak az ovis ballagása ota van és csak ünnepségre adom rá a suliba elötte nem is hordott harisnyát.
2018. jan. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
adj rá 100% pamut harisnyát. nézd meg mit szól.
2018. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom, de csak a legkisebb, mert hogy öten vannak lányok, már 2 éves korától csak a nylon harisnyát akarja hordani, engem meg a frász kerülget, hogy hozzá kell érnem, hogy rá tudjam adni.

Szerencsére már 7 éves, és egyedül veszi magára, így nekem csak a mosáskor kell hozzáérnem.

Szerintem add a kezébe, hogy milyen a tapintása számára, és látni fogod a reakcióját. Eldobja, mert undorodik tőle, vagy fél esetleg, vagy innentől kezdve csak azt akarja majd hordani.

2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!