Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hogy és milyen mosószerrel...

Ti hogy és milyen mosószerrel mossátok a téli overálokat, hogy azok megőrizzék a vízlepergető tulajdonságukat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a sima mosás, ahogy pl. a pamut ruháit mosom, az nem megfelő az ilyen anyagokhoz, de arra nem terjedt ki a cikk, hogy akkor hogyan és mivel kellene.

Köszönöm a válaszokat!


2018. jan. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én simán, amivel szoktam. 😯
2018. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
létezik speciâlis mosószer kifejezetten ilyen ruhákra. én a túrafelszerelèsemet mostam vele eredetileg, túraboltokban szoktam venni. fejbôl nem tudom a nevét, de ha érdekel szólj, megkeresem
2018. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán mosom én is, de lehet venni impregnáló mosószereket.
2018. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítségét, ment a zöld pacsi. Szeretném ha minél tovább vízálló lenne, ezért

Kedves 2. válaszoló! Megtennéd, hogy megkeresed azt a spec. mosószert? :)

2018. jan. 4. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Belinkelem, én melyiket szoktam használni, nagyon meg vagyok vele elégedve (mondjuk ennyi pénzért el is várja az ember...). De többféle van, ezen az oldalon utána is tudsz olvasni a technikai és hasonló ruházat tisztításának. :)


[link]

2018. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Dechatlonban feleennyiért van a nikwax.

[link]

2018. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár hete lehetett venni az Aldiban is imppregnáló mosószer adalékot 1000Ft-ért.
2018. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!