Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Szamos vízálló gyerekcsizma...

Mazsoma kérdése:

A Szamos vízálló gyerekcsizma Nálatok állja a vizet?

Figyelt kérdés
Szamos vízálló csizmában(hivatalosan bakancsnak is írják, de a magasabb szárúról van szó) szemerkélő eső után nedves lett a 3 éves gyerek zoknija a lábujjaknál alul. A hóról ne is beszéljünk. Ti is jártatok hasonlóan? Kicserélték?

2018. jan. 21. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt több Szamosunk is. Ilyet soha nem tapasztaltam, még hóban sem.
2018. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eddig jól. 2,5 évesem már pocsolyába is gázolt vele többször, eddig nincs baja.
2018. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem izzadság?
2018. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos azért nem tökéletes a márka. Nálunk is voltak már gondok vele. A boltos természetesen mindent a gyermekre fogott. Ennyi pénzért pedig nem kéne a márkát lejáratni. Mindenesetre, azóta Nike cipőt hord, kis légtalpasat, és tökéletes a lábának. Létezik magas szárúban vízhatlan is.
2018. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szemerkélő esőben nem, de a múltkor a vízben mászkált, persze átázott. Arra jobb a gumicsizma vastag zoknival.
2018. jan. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rá van írva hogy vízállo? Én vízállo csizmát bakancsot a decatlonba veszek olcso és vízállo .tényleg.
2018. jan. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6, rá. TopDryTex anyagú. A decathlon is jó, csak 2 probléma van vele. Kicsi lábra nem opció, mert tán 23-astól indul (2,5 évesem 20-as lábon él) és nincs belőle szupinált.
2018. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beázást még nem tapasztaltam, viszont mínusz 2 fokban belefagyott a lába :-( a tizenezres Szamosba :-(. Eddig Richter-t vettünk, az szuper meleg is volt. Ennyi pénzért ezt el is várom és persze, hogy be se ázzon. Nálam leszerepelt, többet nem veszek Szamos télit az is biztos.
2018. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát én se veszek tobbet Szamos csizmát.
2018. jan. 26. 21:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves Valaszadok! Leadtuk az átázott csizmat a boltban.nem mi voltunk az elsők. futarral viszik Csengerbe bevizsgalni. ha tudjak, megjavitjak, ha nem, kicserelik. minimum 1 hét. Addig vettem egy Decatlonos hotaposot.
2018. jan. 26. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!